Biodanza skolotāju izglītība

Latvijā biodanza metodi var apgūt Baltijas Biodanza skolā, kuru vada Baltijas Biodanza skolas direktors prof.Marcus Stueck (Markusu Štuku, Vācija).

Apmācība ilgst apmēram 3,5 gadus un tiek organizēta 1x mēnesī nedēļas nogalēs.

Apmācība ir praktisks uz pieredzi vērsts grupas un individuāls attīstības process. Par katru tēmu tiek izmantoti teorētiski materiāli, lai nodrošinātu arī kognitīvo sapratni par pieredzi un tās iespēju reflektēt uz dzīvi.

 Programmā ir ietverti sekojoši galvenie moduļi:

1. Biodanza definīcijas un teorētiskais modelis

2. Biocentriskais princips un vitālā bezapziņa

3. Vivencija – biodanza metodes sirds

4. Bioloģiskie un psiholoģiskie biodanza aspekti

5. Mītiskie un filozofiskie biodanza apekti

6.  Identitāte un integrācija

7. Transs un regresija

8. Vitalitāte

9. Afektivitāte

10. Kreativitāte (radošums)

11. Seksualitāte

12. Trancendence

u.c.

 

Biodanza skolotāju izglītības procesu veido:

  • 34 moduļi 3 gados
  • 4-8 supervīzijas
  • Beigu darba izstrāde
     

Katrs mācību modulis ir veidots no teorētiskās daļas un iespējas gūt praktisko pieredzi. Mācības notiek 1 reizi mēnesī, nedēļas nogalē (sestdiena un svētdiena). Sestdien plkst.10.00-20.00 un svētdien no plkst. 10.00 – 16.00.

Piektdienas vakarā pirms skolas nedēļas nogales – vivencija (biodanzas skolas studentiem bezmaksas), viesi ir laipni aicināti izmēģināt biodanza gan piektdienas vivencijās, gan pievienojoties nedēļas nogales apmācībām.


Maksa: EUR 150 par vienu moduli, viesiem speciālas cenas.


SVARĪGI! Ja jūs nevēlaties kļūt par biodanza skolotāju, jūs jebkurā gadījumā varat izmantot biodanza skola apmācības pašattīstībai (skolas pirmie 2 mācību gadi). Biodanza ir dziļš personības izaugsmes, nobriešanas un transformācijas ceļš.

 

Biodanza ir metode, kura ir izveidota pamatojoties uz pamatlicēja Rolando Toro Araneda (1924 - 2010) praktisku darbību un ir piereģistrēta kā preču zīme. Pasaulē ir aptuveni 400 Biodanzas skolas.

Metodes metodoloģiskos noteikumus, pēc kuriem tiek veikta šīs metodes apmācība visā pasaulē nosaka International Biocentric Federation (IBF) (Starptautiskā Biocentriskā Federācija).

Apmācības mērķis ir piedāvāt kvalificētus Biodanza metodes skolotājus, kas var praktizēt gan veidojot atsevišķas indivīdu grupas, gan praktizēt dažāda veida iestādēs (izglītības, veselības, sociālās un uzņēmējdarbības iestādēs).

 

Baltijas Biodanzas skolas skolotāju sertifikātus izdod IBF. Detalizēta informācija par IBF ir pieejama šeit: http://www.biodanza.org/en/

 

Līdz 2020.gadam Alejandra Villegas kopā ar Markus Štuks bija Baltijas Biodanzas skolas direktore. Kopš 2021.gada Markus Štuks ir Baltijas Biodanzas skolas atbildīgais direktors.

 

Esat laipni aicināti pievienoties un izmēģināt Biodanza, rakstot uz info@biodanza.lv vai zvani +371 2013 0000 (Linda Tabore).

 

Atpakaļ