Baltijas Biodanza skolas kalendārs

Baltijas Biodanza skolas 2022./2023. mācību gada grafiks

2022.gads
12.-13. marts 1. Modulis – Teorētiskais modelis Biodanza 1. daļa
9.-10. aprīlis 2. Modulis – Teorētiskais modelis Biodanza 2. daļa
30. aprīlis - 1.maijs Supervīzija (3.grupai)
7.-8. maijs 3. Modulis – Vivencija
4.-5. jūnijs 4. Modulis – Biodanza biologiskie aspekti
9.-10. jūlijs 5. Modulis – Identitāte un integrācija
29.-31. jūlijs Biodanza nometne “Arhetipi un Biodanza” Andreina Acri (Čīle/Itālija) un Marcus Stueck (Vācija)
20.-21. augusts 6. Modulis – Biodanza psiholoģiskie aspekti
3.-4. septembris Biodanza festivāls Rīgā- īpašais viesis Rosario Hermadez
17.-18. septembris 7. Modulis – Vitalitāte
  Supervīzija (3.grupai)
15.-16. oktobris 8. Modulis – Transs un regresija
12.-13.novembris 9. Modulis – Biodanza fizioloģiskie aspketi
10.-11. decembris 10. Modulis – Seminārs– Lekcija 1 - Autobiogrāfija
2023.gads
21.-22. janvāris 11. Modulis – Kontakts un glāsti (Diāna Stūrmane)
18.-19.februāris 12. Modulis – Novērtēšana 1
4.-5. marts 13. Modulis – Vitālā zemapziņa un biocentriskais princips 
1.-2. aprīlis 14. Modulis - Afektivitāte (Anete Raikova)
21.-23. aprīlis VIII Baltijas Biodanza festivāls "Miers mūsu sirdīs un mūsu pasaulē" (īpašais viesis Maria Gonzalez, Venecuēla, Lielbritānija)
13.-14. maijs 15. Modulis - Kreativitāte
3.- 4. jūnijs 16. Modulis - Seksualitāte (Luis Ottavio, Brazilja/Spānija)
1.- 2. jūlijs 17. Modulis - Transcendence
28.-30.jūlijs  Biodanza nometne Latvijā "Afektivitāte un biokosmiskā inteliģence" Rachely Turtz, Izraēla
26.-27. augusts 18. Modulis - Ars Magna
16.-17. septembris 19. Modulis - Biocentriskā izglītība
28.-29. oktobris 20. Modulis - Sociālā darbība (Maria Gonzalez, Venecuēla, Lielbritānija)
25.-26. novembris 21. Modulis - Mītiskie aspekti
9.-10. decembris  22. Modulis - Minotaurs/Novērtēšana II (Marcus Stueck, Vācija un Oskar Imbernoon, Grankanārija)
 2024.gads
13.-14. janvāris 23. Modulis - Cilvēku kustības (Vineta Grīvza)
17.-18. februāris 24. Modulis - Seminārs - Maturana/Naranjo/Gurdjeff/R.Toro
23.-24. marts 25. Modulis - Darbības mehānismi Biodanzā (Gabriele Freyhoff, Colon, Vācija)
27.-28. aprīlis 26.Modulis - Aplikācijas un paplašinājumi
18.-19. maijs 27.Modulis - M1 - Mūzikas semantika
8.-9.jūnijs 28.Modulis - M2 - Biodanza Sesija 1
13.-14.jūlijs 29.Modulis  - M2 - Biodanza Sesija 2
27.-28.jūlijs Biodanza nometne kopā ar Augusto Madalena (Brazīlija, Spānija)
24.-25. augusts 30.Modulis - M4 – Iknedēļas un nedēļas nogales nodarbības
21.-22. septembris

31. Modulis – M5 - Padziļināta vingrinājumu apguve un oficiālais saraksts
19.-20. oktobris 32. Modulis - Īpašās tēmas seminārs 1 Novērtēšana-seminārs Sava kustība un dejas
16.-17.novembris 33.Modulis - Grupu supervīzijas 1 (Anete), 3 supervīzijas
7.-8. decembris 34.Modulis - M6 - Biodanza grupa +1 supervīzija (svētdien)
                         2025.gads
18.-19. janvāris 35. Modulis – Grupu supervīzijas 2 (Marcus), 2 supervīzijas
15.-16.februāris 36. Modulis – Attīstības kritēriji un novērtēšana biodanzā
Marts Festivāls
Atpakaļ