XIII vasaras biodanza nometne “Afektivitāte ir biokosmiskā inteliģence” ar Rachely Turtz (Izraēla)

Aicinām uz XIII vasaras biodanza nometni “Afektivitāte ir biokosmiskā inteliģence” 29.-30.07.2023, ko vadīs Rachely Turtz, Izraēlas ziemeļu Biodanzas skolas direktore.

Priekš Rolando Toro (biodanza metodes radītājs) inteliģence visās tās formās - abstraktā, semantiskā, sociālā vai estētiskā, nāk no afektivitātes. Viņam afektivitāte ir viena no būtiskākajām intelekta struktūras psiholoģiskajām sastāvdaļām, un tā ir arī viena no visvairāk represētajām funkcijām pašreizējā sociālajā, izglītības un politiskajā pasaulē.

Tāpēc mūsu dzīvesveida principiem ir jākļūst par kosmiskās dzīves principiem. Rolando Toro piedāvāto biocentrisko principu var pieredzēt tikai attīstot mūsu afektīvo inteliģenci, izmantojot mūsu potenciālu mīlestības labā, kur ieguvēji ir visi. Palīdzēt cilvēkiem sajust savu diženumu un tajā pašā laikā svinēt dzīvi visos esošajos dzīves apstākļos.

Šajā nometnē modināsim savu snaudošo jūtīgumu, lai dzīvotu labāk ar intimitātes, kopības un baudas sajūtu.

Mīlestības alķīmija ir transformācijas process no apjukuma līdz harmonijai, no vardarbības līdz maigumam, līdzjūtībai, empātijai, draudzībai un mīlestībai.

 

Nometni vadīs Rachely Turtz (Izraēla) - Izraēlas ziemeļu Biodanzas skolas direktore. Biodanza fasilitatore Izraēlā un visā pasaulē kopš 2010.gada, sertificēta (didaktiskā) skolotāja kopš 2013.gada. Reičela ir arī holistiska dziedniece, kas apvieno dažādas metodes. Reičelai ir 3 bērni. 2004.gadā viņas vecākais dēls saslima. Reičelas personīgā pieredze dziedināšanas procesā radīja izpratni, ka dzīve ir tagadnes tagadne. „“Dzīvo mirklī” pēkšņi kļuva par taustāmu realitāti. Negaidīti tikt aplaimotam ar dzīvības dāvanu bija milzīga dāvana. Lai sajustu dzīvi visā tās dziļumā, izjustu visas sajūtas un sajūtas, tas ir obligāti. Un, kad viss ir sinhroni – mēs satiekam sev īsto.” Reičela satika Biodanzu.

“Tā nav tikai vēl viena lieta, ko pievienoju savam CV. Es atklāju, ka tas ir tas, kas es patiesībā esmu, un tas ir mans aicinājums. Biodanza man ir veids, kā dzīvot dzīvi jēgpilnā kustībā. Kad es redzu un jūtu dejotājus, kuri vivencijā patiešām izpauž, kas viņi ir, man tā ir īsta svētku diena. Ļaut mums patiesi justies, beigt apspiest un slaucīt zem paklāja – tas nozīmē patiesi dzīvot.”

 

VIETA: Starptautiskais Izglītības, kultūras un humānisma centrs "LIZARI", Mazlauki, Jelgavas novads.
DALĪBAS MAKSA:
- “agrā putniņa” cena 220 EUR līdz 31.05
- no 1.06 230 EUR

Cenā iekļauta:
- bezmaksas dalība piektdienas, 28.jūlija, vivencijā Rīgā (ja vēlas) 
- dzīvošana divvietīgā istabiņā ar visām ērtībām + visas ēdienreizes

Pieteikšanās rakstot: info@biodanza.lv vai zvanot +371 20130000 (Linda)

Atpakaļ