Prezentācija “Kā saglabāt veselību un jauneklīgumu - rūpējies par saviem telomēriem. Šūnas mūs dzird...”

Otrdien, 22.martā plkst.19:30 ~ 21:00 bezmaksas tiešsaistē tiekamies prezentācijā “Kā saglabāt veselību un jauneklīgumu - rūpējies par saviem telomēriem. Šūnas mūs dzird...”, ko vadīs Kristiāna Kalniņa, sertificēta Biodanza skolotāja, profesionālais maģistra grāds Veselības aprūpē, deju/kustību terapeits, sistēmfenomenoloģisko risinājumu konsultants, Human Design/Cilvēkdizaina konsultants.


Nereti sastopamies ar cilvēkiem, kurus nav iespējams ievietot kādā noteiktā vecuma "plauktiņā" - dažs sešdesmitgadnieks izskatās kā nupat sasniedzis četrdesmit, bet cits viņa vienaudzis liek aizdomāties par vecumu kā smagu nolemtību. Un tam nav sakara ar medicīnas, plastiskās ķirurģijas sasniegumiem, ar labu kosmētiku, vai īpašu ģērbšanās stilu, bet ko daudz būtiskāku - kā jūtas mūsu iekšējā vide, mūsu šūnas, jo tas atspoguļojas uz ārpusi.


Šūnu novecošanās gaitu regulē telomēri - gēnu hromosomu "uzgaļi" mūsu DNS. Telomēru saīsināšanās ved pie veselības pasliktināšanās un pāragras novecošanas.


Atklājumi šūnu molekulārbioloģijā un gēnu zinātnēs liecina, ka mums ir dota iespēja ietekmēt savus telomērus. Apstādināt laiku un izmainīt ārējos notikumus nav iespējams, taču mūsu dzīvesveids un pasaules uztvere ir mūsu pašu ziņā. Mēs patiešām varam darīt ļoti daudz!


Biodanza metode ir praktisks veids, kā uzlabot ne vien savu dzīvi, bet arī pasauli ap sevi.
"Biodanzā mēs aktivizējam mūsos esošos resursus, varam savienoties ar savām sajūtām, ļauties emocijām un pieņemt tās. Pat ar nelielu darbību iespējams panākt lielas izmaiņas" - teicis biodanza metodes autors profesors Rolando Toro.


Lekcija notiks tikai tiešsaistē slēgtā grupā un lekcijas video ieraksts NEBŪS pieejams vēlākai izmantošanai.


Piesakoties, atsūtīsim pieejas linku.
Pieteikšanās: info@biodanza.lv vai tel. 2013 0000 (Linda).


Otrais 6 lekciju cikls “Atgūt dzīves vieglumu – no teorijas uz praksi”, kurā turpināsim pirmajā lekciju ciklā “Atgūt dzīves vieglumu - no ierobežojumu spriedzes uz jaunu atvērtību!” aizsāktās tēmas.


Organizē Baltijas Biodanza skola un Latvijas Biodanza skolotāju asociācija.

Atpakaļ