Pirmais starptautiskais Biodanza-Aquatica seminārs Grankanārijā

Pirmais starptautiskais Biodanza-Aquatica seminārs Grankanārijā
ar Marcus Stueck un Oskar Imbernon

Biodanza Aquatica ir veids, kā atgriezties pie mūsu pirmsākumiem. 2023. gada februārī Grankanārijas salā notiks pirmais starptautiskais seminārs par ūdens biodanzu, ko organizēs Grankanārijas Biodanzas skola un Baltijas Biodanza skola Latvijā (SRT). Būs skaista „pieredze ūdenī”, kā arī zinātniskas konferences par Biodanza Aquatica.
Biodanza Aquatica metodi 80. gados izstrādāja Rolando Toro kopā ar Eliane Matuk, un vēlāk to zinātniski pētīja Marcus Stueck un citi Leipcigas universitātes kolēģi. Zinātniskajā darbā Biodanza Aquatica metode parāda spēcīgu ietekmi uz mūsu veselību, īpaši uz vecāku attiecību reintegrāciju un zinātniski apstiprinātām izmaiņām dažādos bioloģisko un psiholoģisko parametru aspektos.
Viens no viņa pētījuma rezultātiem bija uz pierādījumiem balstītas Biodanza Aquatica programmas (TANZPRO Biodanza Aquatica) izstrāde iestādēm, kuras var apmācīt tālākizglītībā. Šī izglītība tiks prezentēta tikšanās laikā kā daļa no IBF paplašinājuma «Biodanza un zinātne». Paplašinājuma „Biodanza un zinātne – ievads programmā TANZPRO-Aquatica” apmācības notiks vēlāk 2023. gadā Grankanārijā.
Ar šo starptautisko semināru ir iespējama šīs brīnišķīgās Biodanza Aquatica metodes dziļāka internalizācija un ievads Biodanza Aquatica zinātnē.

Nāc, izbaudi un atpūties kopā ar mums. Vietu skaits ir ierobežots.


Maksa par semināru: 160 eiro (maksā uz vietas)
Datums: 2023. gada 3., 4. un 5. februāris /sākums 3. februārī plkst. 18:00 /beidzas 5. februārī plkst.16:00

Atrašanās vieta:

"Hotel Puerto de las Nieves Agaete" Grankanārijā
Numuri plus brokastis (piektdiena – svētdiena) - 4-vietīgs = 70 eiro no personas, 3-vietīgs = 80 eiro (no personas), 2-vietīgs = 95 eiro
(no personas), 1-vietīgs = 110 eiro.
Lai pieteiktos un jautājumu gadījumā lūdzu rakstiet uz biodanza007@gmail.com

Organizatori:

Prof. Dr. Marcus Stueck (Vācija) Baltijas Biodanza skolas direktors Rīgā, Latvijā. Psihologs Starptautiskā pētniecības akadēmija Leipcigā (Vācija, BIONET) Psiholoģijas profesors un zinātniskais vadītājs «DPFA akadēmijā Darba un veselības akadēmijā» Leipcigā, Vācijā – vairāku zinātnisku rakstu par Biodanza autors un zinātniskais recenzents – grāmatu Biodanca un Biocentric Health autors. Marcus Stueck kopā ar kolēģiem ir izstrādājis, testējis un novērtējis vairākas Biodanza programmas bērnudārzos, skolās, klīnikās, uzņēmumos un pansionātos. Daži no šiem darbiem ir parādījušies augstu novērtētos žurnālos un grāmatās. Piemēram, Oxford University Press, piemēram: “Dance and Wellbeing”, (Tanzpro Children, 2017).


Oscar Imbernon, Laspalmasas Biodanzas skolas direktors.
Apmācība paplašinājumos un specializācijās: Biodanza organizācijās un uzņēmumos, Biodanza bērniem, jauniešiem un ģimenēm, Minotaura projekts, Identitāte un četri elementi, Vēlmju koks, Ūdens biodanza, ķermeņa lasīšana, Biodanza masāžā, Biodanza mālā, Biodanza dabā, Biodanza balss un perkusijas, Biodanza un četri gadalaiki

Atpakaļ