Mīnotaura projekts Baltijas Biodanzas skolā kopā ar Marcus Stueck & Oscar Imbernon

Baltijas Biodanza skola aicina uz Mīnotaura projektu 9.-10.decembrī Rīgā. Mīnotaura projekts ir transformējoša pieredze, lai veidotu labāku kontaktu ar šo pamata jaudu, atbrīvotu mūsu iekšējo Mīnotauru, pieņemtu to un lolotu tā skaistumu un spēku. Projektu vadīs Baltijas Biodanza skolas direktors prof.dr.habil. Marcus Stueck (Vācija) kopā ar Laspalmasas Biodanza skolas direktoru Grankanārijā Oscar Imbernon.

SVARĪGI!
1) Nedēļas nogale ir atvērta viesiem un skolotājiem, kas praktizē Biodanza metodi vismaz 1 gadu.
2) Pirms dalības noteikti būs jāaizpilda anketa (piesakieties-nosūtīsim). Anketas iesniegšanas gala datums 6.decembris!

Iedvesmojoties no leģendas par Tēseju un labirintu, Biodanza metodes radītājs Rolando Toro Araneda (Čīle) izstrādāja šo īpašo projektu, kas strādā ar mūsu trauksmes robežām, kas mūs šķir no Dzīves un Mīlestības. Mīnotaura projekts ir kā rituāls iekšējais ceļojums, kas ļauj iekāpt savas eksistences labirintā.

Ikviens, kurš ir izgājis šo labirintu ar savu dievišķo bērnu, var daudz stiprāk turēt sevi pie Ariadnes pavediena un vadīt citus viņu pašu ceļojumā uz laimi un būšanas svētlaimi.

Ar individuālu izaicinājumu palīdzību mēs varam tikt galā ar savām trauksmēm un bailēm, pārvērst tās drosmē. Sastapšanās ar mūsu pašu dzīves krīzi ved mūs uz eksistenciālu atbrīvošanos.

Norise angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.
LAIKS: 9.-10.12.2023
VIETA: Bachata Riga telpās, Miera iela 36, Rīga

MAKSA:
-150 eur + par telpām 5-7eur (maksa dalās uz dalībnieku skaitu)

OBLIGĀTI JĀPIESAKĀS: info@biodanza.lv vai tel.20130000 (Linda)
Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ