"Mīlestība un seksualitāte" ar Luís Otávio Pimentels (Brazīlija, Spānija)

Baltijas Biodanza skola joprojām aicina visus interesentus pievienoties 4.mācību grupai. Ir iespēja arī tikai izmēģināt!

Aicinām viesus uz Baltijas Biodanza skolas moduli ar Luís Otávio Pimentels (Brazīlija, Spānija) “Mīlestība un seksualitāte - jutekliskas attiecības ar dzīvi”

Tas ir liels prieks, ka Luís Otávio Pimentels (Brazīlija, Spānija) vadīs mūsu Baltijas Biodanza skolā Rīgā semināru par seksualitāti. Šī ir skolas nedēļas nogale, taču tā ir atvērta viesiem.

Biodanza metodē seksualitāte tiek uzskatīta par būtisku cilvēka dzīves aspektu.

Seksualitātes potenciāla līnija ir saistīta ar vēlmes pamodināšanu, baudas palielināšanu, savienošanos ar mūsu seksuālo identitāti un seksuālo represiju mazināšanu. Šis mūsu dzīves aspekts rodas no seksuālajiem instinktiem un, fokusējoties uz to, mēs pievienojam savai dzīvei baudu. Tas palīdz mums veidot jutekliskas attiecības ar pašu dzīvi. Šajā darbnīcā iegūsim vairāk zināšanas par šo teorijā un galvenokārt dejās.

Skolotājs Luis Otávio Pimentels ir didaktiskais Biodanza fasilitātors ar plašu profesionālo pieredzi. Viņš ir Barselonas un Alikantes Biodanza skolu direktors, klīniskais psihologs un prāta-ķermeņa terapeits ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi klīniskajā jomā, individuālajā un grupu terapijā. Luisam ir arī liela pieredze padziļinātu terapeitisko un personīgās attīstības kursu vadīšanā Biodanza un Seksualitātes jomā. Viņš ir paplašinājuma Biodanza and Garīgā veselība līdzveidotājs.

KAD: 2023.gada 3.-4.jūnijā
KUR: Miera ielā 36, Rīga

MAKSA:
- Biodanza skolas studentiem 150eur
- citiem interesentiem 110eur
+ par telpām 7-8eur (maksa dalās uz dalībnieku skaitu)

OBLIGĀTI JĀPIESAKĀS: info@biodanza.lv vai tel.20130000 (Linda)

Atpakaļ