Konference+biodanza nodarbība “Mūzika ir dzīve - ietekme uz veselību un smadzenēm” ar Marcus Stueck 6.martā

Baltijas Biodanza skola aicina uz bezmaksas konferenci “Mūzika ir dzīve - ietekme uz veselību un smadzenēm” ar Marcus Stueck (Vācija), kas norisināsies piektdien, 6.martā, plkst.18:30, Baltajā pirtī, Bērzu zālē, Tallinas ielā 71, Rīgā.

 

MŪZIKAS dziedinošā ietekme

Mūzikai ir biokosmiska struktūra, kas klausītāju savieno ar kosmiskiem universāliem pasūtījumiem, piemēram, līdzsvarus starp aktivizāciju un deaktivizāciju, pulsāciju un gravitāciju, defragmentēšanu un sinhronizāciju. Turklāt dzīves ritms tiek stimulēts, klausoties mūziku, kurai ir šis biokosmiskais pamats.

Kāda ir pareizā mūzika? Kā šī mūzika ietekmē mūsu smadzenes un veselību? Uz šo un citiem jautājumiem konferencē atbildēs prof.dr. Marcus Stueck (Vācija) un viņa kolēģi.


Pēc konferences notiks atvērtā biodanza nodarbība-vivencija, kur varēsiet pārbaudīt šo mūzikas iedarbību - plkst.20:15.
Cena: 15EUR

 

ENG:
CONFERENCE "Music is Life - effects for health and brain".

HEALING EFFECTS OF THE MUSIC
Music itsself has a biocosmical structure, that connects the listener to cosmical universal orders e.g. the balance of activation and deactivation, pulsation and gravitation, defragmentation and synchronisation. Furthermore the swing of life is stimulated by listening the music which has this biocosmic foundation.

What is the right music? Which effect this music has on our brain and Health?

This and more questions are answered by prof. dr. Marcus Stueck (Germany) and his colleaques in this presentation in Riga. After the conference will be a open biodanza session-Vivencia where u can test this effects of the music.

 


Konference būs angļu valodā; tiks nodrošināts sinhronais tulkojums latviešu valodā.

 Kā arī iespēja PAMĒĢINĀT Baltijas Biodanza skolas mācības:
SESTDIEN, 7.MARTĀ, jauniem dalībniekiem piedāvājam padziļināt pieredzi piedaloties teorētiskajā un praktiskajā Biodanza skolas seminārā “Mūzikas semantika”.

Plkst.11:15 – 18:00, “AERIAL YOGA” telpās, Kalnciema ielā 40, Rīgā.
Cena: 55 EUR (tad dalība 6.marta praktiskajā daļā-bezmaksas).


MARCUS STUECK dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs.
Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.

Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.

Izveidojis un vada biodejas skolas Leipcigā (www.biodanzaschule-leipzig.de) un Rīgā kopā ar Alehandru Villegas (Argentīna, Spānija). 2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.


PIETEIKŠANĀS: zvanot/sūtot sms uz tālr. 22 383 133 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv

www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ