Konference "Mīlestības bioloģija. Ievads H.Maturana darbos"

Baltijas Biodanza skola aicina uz bezmaksas konferenci “Kas ir reāls? Dzīves procesa novērotājs. Mīlestības bioloģija. Ievads Humberto Maturana darbos", kas norisināsies piektdien, 3.janvārī, plkst.18:30, Baltajā pirtī, Bērzu zālē, Tallinas ielā 71, Rīgā.

Aicinām uz sarunu par biologa un filozofa Humberto Maturanas galvenajiem darbiem par dzīves pieredzi, mijiedarbību un mācīšanos, kas balstās uz neredzamiem tīkliem, kas atrodas aiz sevi attīstošām sistēmām.

Konferencē runāsim par jautājumiem: Kas ir mīlestības bioloģija, kā veidot mācību sistēmas, kā izdzīvot autoritatīvās un agresīvās vidēs, kā sagatavot sevi mīlestības un prieka pilnai dzīvei.

 

Pēc divām prezentācijām, kuras vadīs prof. dr.Marcus Stueck (Vācija)un mg.psch. Vineta Grīvza (Latvija) aicinām piedalīties PRAKTISKAJĀ DAĻĀ un pieredzēt “Maturanas teorijas deju” - BIODANZA.
http://biodanza.lv/lv/aktualitates/atverta-biodanza-nodarbiba-maturanas-teorijas-deja-biodanza-ar-mstueck

 


Konference tiks tulkota latviešu valodā.

Norises laiks: 3.janvāris plkst.18:30-20:00
Norises vieta: Baltā pirts, Bērzu zāle, Tallinas iela 71, Rīga
Norises cena: bez maksas


SESTDIEN, 4.janvārī, jauniem dalībniekiem piedāvājam padziļināt pieredzi piedaloties teorētiskajā un praktiskajā Biodanza skolas seminārā “Humberto Maturana” (11:00 – 18:00), “AERIAL YOGA” telpās, Kalnciema ielā 40, Rīgā.
https://www.facebook.com/events/559489007939636/


Par Marcus Stueck: http://www.biodanzalatvia.lv/lv/skolotaji/marcus-stuck

Pieteikšanās: zvanot/sūtot sms uz tālr. 22 383 133 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv

www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ