Konference "Biocentriskā izglītība" kopā ar Marcus Stueck un Vinetu Grīvzu

Veselīgas izglītības centrs un Baltijas Biodanza skola aicina uz konferenci “Biocentriskā izglītība – jauna paradigma izglītībā – ievads Empātijas skolas konceptā un biodanza metodē”, kas norisināsies piektdien, 22.novembrī, plkst.18:30, Baltajā pirtī, Bērzu zālē, Tallinas ielā 71, Rīgā.

 

Biocentriskā izglītība fokusējas uz iekšējiem pamatiem kā būt savienotiem ar dzīvi un kā dzīvot veselīgās attiecībās ar citiem un ar dabu. Mācīšanās prioritātei vajadzētu būt afektivitātes attīstībai, uztveres paplašināšanai un ētisko zināšanu attīstībai. Afektivitāte ir mācīšanās pamats, pirmām kārtām kā radošā veidā izteikt savu identitāti, iemācīties rūpēties par savām vajadzībām un vēlmēm, iemācīties komunicēt tiešā un integrējošā veidā, būt iecietīgam pret citiem. Pieredze ir mācīšanās līdzeklis.

 

Šajā atklātajā prezentācijā mēs iepazīstināsim ar to, kā izmantot Empātijas skolas konceptu izglītības iestādēs. Empātijas skolas koncepta verbālā daļa ir cieņpilnā komunikācija, kuras pamatā ir Maršala Rozenberga nevardarbīgā komunikācijas metode, un neverbālā daļa ir Biodanza metode, kuras pamatā ir dienvidamerikāņu psihologa un antropologa Rolando Toro darbs.

 

Uz konferenci aicināti visi, kam interesē modernās izglītības aspekti, gan skolām, gan bērnudārziem, gan citām izglītības iestādēm.

PIEKTDIEN, 22.novembrī aicinām uz bezmaksas konferenci:
* 18:30 – Ievads biocentriskās izglītības paradigmā. Prof. dr.M.Stueck (Vācija)
* 19:00 – Empātijas skolas koncepts Latvijā un zinātnisko pētījumu rezultāti. Mg.Psch. Vineta Grīvza (Latvija)
* 19:30 – Diskusija


Pēc konferences plkst.20:15 aicinām piedalīties PRAKTISKAJĀ BIODANZA DALĀ. http://ejuz.lv/68f0
Dalība 15 eiro (tiem, kas piedalīsies sestdienas seminārā, dalība ir bez maksas).

 

SESTDIEN, 23.novembrī, jauniem dalībniekiem piedāvājam padziļināt pieredzi piedaloties teorētiskajā un praktiskajā Biodanza skolas seminārā “Biocentriskā izglītība” (11:00 – 18:00), “AERIAL YOGA” telpās, Kalnciema ielā 40, Rīgā. http://ejuz.lv/68f2

Tikai par 55 EUR un iespēju piedalīties svētdienas, 24.novembra, seminārā (10:00 – 17:00) par brīvu.

 

Par Marcus Stueck: http://www.biodanzalatvia.lv/lv/skolotaji/marcus-stuck


Pieteikšanās: zvanot/sūtot sms uz tālr. 22 383 133 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv

www.veseligaizglitiba.lv
www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ