Biodanza vasaras nometne “Iemiesot mīlestību – transcendences un jutekliskuma dziedināšana” - 19.-21.07.19

19.-21.jūlijam!

Biodanza vasaras nometne

“Iemiesot mīlestību – transcendences un jutekliskuma dziedināšana”

ar Maite Bernadelle (Spānija).

 

Mūsu eksistence ir piesātināta ar smalko erotikas enerģiju. Cilvēka identitāte ir organizēta dabiskās erotiskās enerģijas plūsmā. Seksuālā vēlme ir spēcīga motivācija dzīvot, veidoties un augt. Seksualitātes jēdziens ir dzīvības spēka garīgā izpausme. Biodanza nometnē mēs sasniegsim augstāko savienības stāvokli ar Cilvēku, Dabu un Visumu.

 

BIODANZA (biodeja) ir pasaulē pazīstama, zinātniski pierādīta unikāla veselības un psihiskās labsajūtas stāvokļa intervences un personības attīstības metode, kuru 20.gadsimta 60-tajos gados izveidojis antropologs un psihoterapeits Rolando Toro (Čīle, Dienvidamerika).

Tā ir pašregulējoša sistēma ar īpaši izstrādātu metodiku, kurā izmanto mūziku, aktivizējošus un relaksējošus kustību, dejas un ritmu vingrinājumus. Regulāra biodanza praktizēšana palīdz vieglāk tikt galā ar ikdienas stresu, paaugstina labizjūtas un dzīvesprieka rādītājus, radot stabilu pamatu cilvēka emocionālajai, sociālajai un fiziskajai veselībai.

 

NOMETNI VADĪS biodanza skolotāja Maite Nernadelle (Madrides biodanza skolas direktore), kas ilgus gadus pētījusi daudzas tradīcijas gan Rietumos, gan Austrumos un izstrādājusi biodanza paplašinājumu “Seksuālā rehabilitācija” un “Biodanza un masāža”.

 

KAD: 19.-21.jūlijs, 2019

KUR: KIC “Lizari”, Vircavas pag., Jelgavas novads

DALĪBAS MAKSA: 150 EUR un dzīvošana + visas ēdienreizes: 90 EUR

 

Vairāk informācijas un pieteikšanās:
e-pasts: balticbiodanza@gmail.com vai zvanīt: 26408889 Diāna

 

 

Atpakaļ