“BIODANZA UN MŪSU IEKŠĒJĀ DABA” ar Marcus Stueck

“BIODANZA UN MŪSU IEKŠĒJĀ DABA”

Aicinām 25. un 26. septembrī “Lizaros” dejot kopā ar Baltijas Biodanza skolas Latvijā direktoru prof.Markusu Štuku no Vācijas (Marcus Stueck).

Visstiprākais/vislielākais spēks, kas mūs dziedē, ir saiknes atjaunošana ar dabu. Caur deju un kustību mēs savienosimies ar musu dzīves saknēm un mūžības bezgalīgo telpu. Tas dod mums spēku un apņēmību, stiprina imūnsistēmu, sniedz prieku un pārliecību par sevi.

Šī darbnīca ir sākums jaunam ceļam Biodanzas kustībā Latvijā. Markus Štuks kopā ar saviem kolēģiem turpinās Baltijas Biodanza skolas darbību Rīgā, lai popularizētu Biodanza metodi. Nāc un dejo kopā ar mums!

 

CENA

Līdz 13.09 “agro putniņu” cena 130€

Pēc tam 140€

+ 50€ par dzīvošanu un ēdināšanu

Dzīvošana divvietīgos numuriņos

 N.B.Ja būsiet pieteikušies uz pasākumu un tomēr neieradīsieties, lūgsim Jums apmaksāt pusi no dalības maksas

 

Šobrīd,lai apmeklētu publiskus pasākumus nepieciešams uzrādīt sertifikātu ar QR kodu:

-       Covid vakcinācija

-       Covid pēc slimošanas apstiprinājums

-       Svaigs tests par kuru izsniedz QR kodu

P.s. Sekojam aktualitātēm!

 

Programma:

Sestdiena, 25.septembris

10.00 – atklāšanas vivensija (nodarbība)

14.00 -  pusdienu pauze

16.00 – vivensija

19.30 – vakariņas

Vakars: ballīte

 

Svētdiena, 26.septembris

9.00 – brokastis

10.00 – vivensija

13.30 – pusdienas

15.00 – noslēguma vivensija un kopīga saruna, lai pārrunātu piedzīvoto (dalīšanās aplis)

17:00 – atvadīšanās un došanās mājās

 

BIODANZA ir unikāla personības attīstības, fiziskās, psihiskās un sociālās veselības pilnveidošanas metode, kuras teorētiskā modeļa pamatā ir ideja par visu dzīvo sistēmu atjaunošanās un pašregulācijas iespēju. Metodes mērķis ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, mazināt ikdienas stresu, nonākt pie fiziskas un emocionālas labizjūtas un atjaunot pamatuzticēšanās izjūtu pasaulei.

Biodanza - ikvienam, kurš vēlas dzīvot un justies labāk un veselīgāk savā dzīvē.

 

Prof.MARCUS STUECK dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs.

2006.gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.

Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.

Izveidojis biodejas skolas Leipcigā un Rīgā kopā ar Alehandru Villegas (Argentīna, Spānija). 2008. un 2009.gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.

 

Pieteikšanās un informācija:

+37120130000 (Linda)

Info@biodanza.lv

Atpakaļ