Biodanza skolotāju supervīzijas

Aicinām uz Biodanza skolotāju supervīzijām "Vivencijas - Biodanza skolotāju un pieredžu daudzveidība un dažādība" 6.-7.maijā.

Šajā nedēļas nogalē Baltijas Biodanza skolas audzēkņi piedāvās 3 nodarbības - vivencijas, kurās varēsi padziļināt savu Biodanza pieredzi. Jūs uzzināsiet vairāk par Biodanza dažādajām perspektīvām.
Ieva Baumane sestdienas rītā vadīs vivenciju „Vitalitāte un biodanza”. Andris Laugalis sestdienas pēcpusdienā „Afektivitāte biodanzā” un Anda Zeltiņa svētdienas rītā vadīs biodanza nodarbību par tēmu „Transcendence”.

Jums būs iespēja iepazīt mūsu topošos Biodanza skolotājus Latvijā. Jūs varat apmeklēt atsevišķas vivencijas jebkurā dienā vai izbaudīt un piedzīvot īpašu pieredzi nākot uz visu nedēļas nogali. Nāc un izbaudi kopā ar mums!

BIODANZA ir skaists kustību rituāls, kas maigi sekmē transformāciju. Tā atver ķermeņa un dvēseles sirdi, lai aktivizētu katram piemītošo potenciālu priecāties, būt aizrautīgam, radošam, zinātkāram un būt saskaņā ar mūsu dabas pasaules līdzsvaru un veselumu. Biodanza ir pasaulē pazīstama, Dienvidamerikā radīta atveseļojoša un personību attīstoša metode, kas izmanto mūziku, kustību un grupas dalībnieku mijiedarbību ar mērķi atjaunot saikni ar sevi un citiem, iegūstot sajūtu, ka esam dzīvi pa īstam.

KAD: 6.maijā 11:30-13:30 (Ieva Baumane) un 15:00-17:00 (Andris Laugalis)
7.maijā 10:00-12:00 (Anda Zeltiņa)
VIETA: ATMA centrs, Valentīna iela 16, 3.stāvs, Rīga.
CENA: 6.maijā visa diena 30+5 (telpa)=35€
vai par vienu sesiju 15+5 (telpa)=20€
7.maijā 15+5=20€

Kad pieteiksieties, nosūtīsim durvju kodu!
Obligāta pieteikšanās:
zvanot/sūtot sms uz tālr. 20130000 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv

 

Atpakaļ