Biodanza skolas seminārs "Humberto Maturana" ar Marcus Stueck

Baltijas Biodanza skola aicina piedalīties atvērtajā skolas seminārā "Humberto Maturana" kopā ar Marcus Stueck (Vācija) 4.janvārī, "Aerial yoga" telpās, Kalnciema ielā 40, Rīgā.

Tā arī ir lieliska iespēja "nogaršot" kā notiek mācības Baltijas Biodanza skolā un vai vēlies pievienoties 4. skolotāju apmācību ciklam.


BONUSĀ
Iespēja bez maksas apmeklēt piektdien, 3.janvārī, atvērto biodanza nodarbību BALTAJĀ PIRTĪ - http://biodanza.lv/lv/aktualitates/atverta-biodanza-nodarbiba-maturanas-teorijas-deja-biodanza-ar-mstueck


BIODANZA ir unikāla personības attīstības, fiziskās, psihiskās un sociālās veselības pilnveidošanas metode, kuras teorētiskā modeļa pamatā ir ideja par visu dzīvo sistēmu atjaunošanās un pašregulācijas iespēju. Metodes mērķis ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, mazināt ikdienas stresu, nonākt pie fiziskas un emocionālas labizjūtas un atjaunot pamatuzticēšanās izjūtu pasaulei.

Biodanza - ikvienam, kurš vēlas dzīvot un justies labāk un veselīgāk savā dzīvē.


MARCUS STUECK dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs.
Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.

Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.

Izveidojis un vada biodejas skolas Leipcigā (www.biodanzaschule-leipzig.de) un Rīgā kopā ar Alehandru Villegas (Argentīna, Spānija). 2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.


Seminārs tiks tulkots latviešu valodā.

Norises laiks: 4.janvārī plkst.11-18.
Norises vieta: "Aerial yoga", Kalnciema ielā 40, Rīgā.
Norises cena: 55 EUR

Pusdienu pauzē var doties ārpus telpām vai ēst līdzi paņemto.

Pieteikšanās:
- zvanot/sūtot sms uz tālr. 22 383 133 (Linda)
- info@biodanza.lv

Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

VIDEO par BIODANZA: https://youtu.be/DwOOmKlhjjQ

Atpakaļ