Biodanza skolas seminārs "Biocentriskā izglītība" ar Marcus Stueck (Vācija)

Baltijas Biodanza skola aicina piedalīties atvērtajā skolas seminārā "Biocentriskā izglītība" kopā ar Marcus Stueck (Vācija) 23.-24.novembrī, "Aerial yoga" telpās, Kalnciema ielā 40, Rīgā.

Tā arī ir lieliska iespēja "nogaršot" kā notiek mācības Baltijas Biodanza skolā un vai vēlies pievienoties 4. skolotāju apmācību ciklam.


BONUSĀ
Iespēja bez maksas apmeklēt piektdien, 22.novembrī, atvērto biodanza nodarbību BALTAJĀ PIRTĪ - http://ejuz.lv/68f0

un konferenci “Biocentriskā izglītība – jauna paradigma izglītībā – ievads Empātijas skolas konceptā un biodanza metodē” http://ejuz.lv/68f1


Biocentriskā izglītība fokusējas uz iekšējiem pamatiem kā būt savienotiem ar dzīvi un kā dzīvot veselīgās attiecībās ar citiem un ar dabu. Mācīšanās prioritātei vajadzētu būt afektivitātes attīstībai, uztveres paplašināšanai un ētisko zināšanu attīstībai. Afektivitāte ir mācīšanās pamats, pirmām kārtām kā radošā veidā izteikt savu identitāti, iemācīties rūpēties par savām vajadzībām un vēlmēm, iemācīties komunicēt tiešā un integrējošā veidā, būt iecietīgam pret citiem. Pieredze ir mācīšanās līdzeklis.

 

BIODANZA ir unikāla personības attīstības, fiziskās, psihiskās un sociālās veselības pilnveidošanas metode, kuras teorētiskā modeļa pamatā ir ideja par visu dzīvo sistēmu atjaunošanās un pašregulācijas iespēju. Metodes mērķis ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, mazināt ikdienas stresu, nonākt pie fiziskas un emocionālas labizjūtas un atjaunot pamatuzticēšanās izjūtu pasaulei.

Biodanza - ikvienam, kurš vēlas dzīvot un justies labāk un veselīgāk savā dzīvē.

 

MARCUS STUECK dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs.
Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.

Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.

Izveidojis un vada biodejas skolas Leipcigā (www.biodanzaschule-leipzig.de) un Rīgā kopā ar Alehandru Villegas (Argentīna, Spānija). 2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.


Seminārs tiks tulkots latviešu valodā.

 

Norises laiks: 23.novembrī plkst.11-18 un 24.novembrī 10-17
Norises vieta: "Aerial yoga", Kalnciema ielā 40, Rīgā.
Norises cena: 55 EUR

Pusdienu pauzē var doties ārpus telpām vai paēst līdzi paņemto.

 

Pieteikšanās:
- zvanot/sūtot sms uz tālr. 22 383 133 (Linda)
- info@biodanza.lv

Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

VIDEO par BIODANZA: https://youtu.be/DwOOmKlhjjQ

Atpakaļ