Biodanza skolas seminārs "Afektivitāte - savienošanās ar citiem" 6.-7.10.2018

Baltijas Biodanza skolas nedēļas nogalei var pievienoties jebkurš interesents, kas vēlas iepazīt Biodanzu kā personības izaugsmes metodi!

Afektivitāte (emocijas) – ir aptveroša mīlestība uz cilvēkiem un dzīvi vispār, tā ir spēja just maigumu ik dzīves brīdi un novērtēt mirkļa unikalitāti un vienreizīgumu. Kad mēs satiekam kādu, mums ir nepieciešamas spējas izrādīt simpātijas, iejusties citu cilvēku vietā, dabīga empātija – afektivitāte.

Mūsdienu zinātne uzsver emociju nozīmi mūsu labizjūtas un veselības nodrošināšanai, kā arī atzīmē, ka emocionālā intelekta attīstīšana ir būtisks veselības veicināšanas instruments.

Biodejas pamatlicējs, Rolando Toro runā par emocionālo intelektu kā sirds instrumentu, kurš ir visu citu intelektu pamatā un atrodas pašos cilvēcības pamatos. Intelekts kā sirds instruments ir virzīta afektivitāte – tā ir solidaritāte un kopība mūsu sugā, tā ir aizsardzības un drošības meklēšana, atbalsts, beznosacījuma pieņemšana, draudzība, mīlestība.

 

Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu “sirds” telpu, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.

Biodanza (biodeja) ir pasaulē pazīstama, zinātniski pierādīta unikāla veselības un psihiskās labsajūtas stāvokļa intervences un personības attīstības metode, kuru 20.gadsimta 60-tajos gados izveidojis antropologs un psihoterapeits Rolando Toro (Čīle, Dienvidamerika).

Tā ir pašregulējoša sistēma ar īpaši izstrādātu metodiku, kurā izmanto mūziku, aktivizējošus un relaksējošus kustību, dejas un ritmu vingrinājumus. Regulāra biodanza praktizēšana palīdz vieglāk tikt galā ar ikdienas stresu, paaugstina labizjūtas un dzīvesprieka rādītājus, radot stabilu pamatu cilvēka emocionālajai, sociālajai un fiziskajai veselībai.

 

Baltijas Biodanza skola aicina pievienoties 3.Biodanza skolotāju mācību cikla modulim. Beidzot Baltijas Biodanza skolu, saņemsiet International Biocentric Foundation (IBF) apstiprinātu sertifikātu un Biodanza skolotāja kvalifikāciju ar tiesībām vadīt pieaugušo grupas.

 

Semināru vadīs: dr.psych. Alehandra Villegas (Alejandra Villegas) (Argentīna, Spānija). Alehandra Villegas ir praktizējoša psihoterapeite un biodanza skolotāja, kas pirmā kopā ar Marcus Stueck (Vācija) veica pirmos zinātniskos pētījumus par biodanza metodes pozitīvo ietekme uz cilvēka veselību. Kopā ar dr.psych. profesoru Marcus Stueck jau vairākus gadus vada Biodanza skolu Leipcigā un Baltijas Biodanza skolu Rīgā.

Mācības notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

 

Norises laiks: 6.-7.oktobrī, 2018, plkst.10-17.

Norises vieta: ATMA Center LV, Rīgā, Valentīna ielā 16, 3.stāvs.

Maksa par semināru (plus par telpu īri):
135 EUR (tiem, kas studē)
100 EUR (kas grib piedalīties, bet nemācās)
70 EUR (kas pirmo reizi grib pamēģināt Baltijas Biodanza skolas nedēļas nogali, lai saprastu vai vēlas uzsākt mācības)

Vairāk informācijas un pieteikšanās:
* rakstot e-pastu: info@biodanza.lv
* zvanot 22383133 (Linda)

Atpakaļ