Biodanza skolas modulis “Transcendence" ar Marcus Stueck (Vācija)

Baltijas Biodanza skolas mācību nedēļas nogali "Transcendence" 1.-2.jūlijā vadīs skolas direktors prof.dr.habil. Marcus Stueck (Vācija).
Transcendence ir biodanza līnija, kas savieno cilvēkus ar eksistences patieso dabu. Transā, ego samazināšanas dēļ, mēs kļūstam kā viens vesels ar visumu. Šajā skolas nedēļas nogalē mēs centīsimies tuvoties šai kopīgās būšanas sajūtai. Šai nemaināmajai dzīves konstantei.
BIODEJA vai BIODANZA ir skaists kustību rituāls, kas maigi sekmē transformāciju. Tā atver ķermeņa un dvēseles sirdi, lai aktivizētu katram piemītošo potenciālu priecāties, būt aizrautīgam, radošam, zinātkāram un būt saskaņā ar mūsu dabas pasaules līdzsvaru un veselumu.
Biodanza ir pasaulē pazīstama, Dienvidamerikā radīta atveseļojoša un personību attīstoša metode, kas izmanto mūziku, kustību un grupas dalībnieku mijiedarbību ar mērķi atjaunot saikni ar sevi un citiem, iegūstot sajūtu, ka esam dzīvi pa īstam.
Aicinām ikvienu pieredzēt padziļinātu biodanza pieredzi, dejojot kopā ar topošajiem un esošajiem skolotājiem. Nāc un dejo ar mums!
Mācības notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

Baltijas Biodanza skola joprojām ir atvērta jauniem dalībniekiem.

NORISES LAIKS: 1.-2.jūlijs, 2023
1.07 10:00-19:00
2.07 10:00-17:00
NORISES VIETA: Bachata Riga telpās, Miera iela 36, Rīga

MAKSA:
- Par telpām 6-8eur (maksa dalās uz dalībnieku skaitu)
UN
- Biodanza skolas studentiem 150eur
- citiem interesentiem 110eur (ja tomēr izlemj pievienoties apmācībām, tad jāsamaksā starpība)
OBLIGĀTI JĀPIESAKĀS: info@biodanza.lv vai tel.20130000 (Linda)
Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ