Biodanza skolas modulis "Cilvēka kustības biodanzā" ar Vinetu Grīvzu

Baltijas Biodanza skolas mācību nedēļas nogali "Cilvēka kustības biodanzā" 13.-14.janvārī vadīs Vineta Grīvza, didaktiskā biodanza skolotāja, Baltijas Biodanza skolas pasniedzēja.
Kustība ir dzīves attīstības pamatā. Cilvēka pirmā iepazīšanās ar pasauli – vēl pirms valodas apguves – ir pieredze caur kustību. Ir labi zināms, ka katra jauna cilvēka nervu sistēmai ir jāiziet noteiktas attīstības stadijas, lai smadzenes varētu darboties ar pilnu potenciālu.
Sākot jau ar pirmsdzemdību perioda kustībām, visi cilvēki ir ģenētiski ieprogrammēti virzīties cauri noteiktu augšupejošu funkcionālo kustību hierarhijai, no kurām katrs kustības veids stimulē nākamo augšanas fāzi. Bērns “programmē” savu motorisko/uztveres “instrumentu”, nervus un smadzeņu šūnas, izmantojot visu ķermeni un visas maņas.
Ir svarīgi saprast, cik ļoti mūsu ķermeņa pieredze, kas rodas no iekšpuses, no dziļām primitīvām dziņām uz veselumu, rada ne tikai mūsu smadzenes, bet ietekmē dzīves eksistenciālās pieredzes un attīstību kopumā.
Mūsos darbojas “dabas” programmas. Mēs esam bioloģiskas būtnes un visas mūsu pieredzes ir iemiesotas mūsu ķermeņos – gan harmonizējošas, gan traumējošas.
Biodanza kā integrējoša personības attīstības metode strādā ar visiem kustību un mūsu iepriekšējo pieredžu aspektiem, ierosinot integrējošu dabīgu kustību. Tā dod iespēju mūsos rasties kustībai, kas mūs savieno ar mūsu dziļāko būtību un veselumu.
Biodanza ir pasaulē pazīstama, Dienvidamerikā radīta atveseļojoša un personību attīstoša metode, kas izmanto mūziku, kustību un grupas dalībnieku mijiedarbību ar mērķi atjaunot saikni ar sevi un citiem, iegūstot sajūtu, ka esam dzīvi pa īstam.
Aicinām ikvienu pieredzēt padziļinātu biodanza pieredzi, dejojot kopā ar topošajiem un esošajiem skolotājiem. Nāc un dejo ar mums!
Mācības notiks latviešu valodā ar tulkojumu angļu valodā.

LAIKS: 13.-14.01.2024
13.01 10:00-19:00
14.01 10:00-17:00
NORISES VIETA: Bachata Riga telpās, Miera iela 36, Rīga

MAKSA:
- viesiem 110eur
+ par telpām 6-8eur (maksa dalās uz dalībnieku skaitu)

OBLIGĀTI JĀPIESAKĀS: info@biodanza.lv vai tel.20130000 (Linda)

VINETA GRĪVZA - pirmās Baltijas Biodanza skolas absolvente, sertificēta Biodanza skolotāja. Biodanza didaktiskā skolotāja. Maģistra grāds psiholoģijā. Pozitīvās psihoterapijas virziena terapeite. Maģistra grāds ekonomikā. Biodanza metodes ietvaros strādā gan ar pieaugušajiem, gan bērniem. Biodanza nodarbības vada kopš 2012.gada. Latvijas Biodanza skolotāju asociācijas valdes locekle. Pasniedzēja Baltijas Biodanza skolā.
Vineta: "Biodanza metode man ir veids, kā iemīlēties dzīvē, pieņemt sevi un citus ar mīlestību un bez kritikas ienest prieka un mīlestības pilnas pārmaiņas dzīvē".

Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ