Biodanza skolas modulis “Ars Magna" ar Marcus Stueck (Vācija)

Baltijas Biodanza skolas mācību nedēļas nogali "Ars Magna" 26.-27.augustā vadīs skolas direktors prof.dr.habil. Marcus Stueck (Vācija).

Biodanza ir kā Ars Magna, latīniski - māksla dzīvot. Mēs varam būvēt un iznīcināt, mēs varam būt šauri un nežēlīgi, mēs varam klasificēt savas kļūdas un dokumentēt savas zināšanas, mēs varam pat noteikt līdzāspastāvēšanas likumus, taču kosmiskā skaistuma un neaprakstāmo šausmu lielums nav mūsu, žēlastība un Mīlestība ir spēks, ko mēs varam piedzīvot tikai caur paplašinātu apziņu.

Ja Biodanza mūs ved pie dzīves mākslas, aicina uz lielo kosmisko deju, arī tās avoti ir universāli: ritms un muzikālā harmonija, organiska kustība, radīšana un mīlestības pilna satikšanās.

"Biodanza ir Ars Magna, augstākā māksla, kas mūs ved uz veselību kā kosmiskās kārtības izpausmi", Rolando Toro Araneda, biodanza dibinātājs.

Biodanza ir pasaulē pazīstama, Dienvidamerikā radīta atveseļojoša un personību attīstoša metode, kas izmanto mūziku, kustību un grupas dalībnieku mijiedarbību ar mērķi atjaunot saikni ar sevi un citiem, iegūstot sajūtu, ka esam dzīvi pa īstam.
Aicinām ikvienu pieredzēt padziļinātu biodanza pieredzi, dejojot kopā ar topošajiem un esošajiem skolotājiem. Nāc un dejo ar mums!

Mācības notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

Baltijas Biodanza skola joprojām ir atvērta jauniem dalībniekiem.

NORISES LAIKS: 26.-27.augustā, 2023
26.augusts 10:00-19:00
27.augusts 10:00-17:00

NORISES VIETA: Bachata Riga telpās, Miera iela 36, Rīga
MAKSA:
- Par telpām 6-8eur (maksa dalās uz dalībnieku skaitu)
UN
- Biodanza skolas studentiem 150eur
- citiem interesentiem 110eur (ja tomēr izlemj pievienoties apmācībām, tad jāsamaksā starpība)

OBLIGĀTI JĀPIESAKĀS: info@biodanza.lv vai tel.20130000 (Linda)
Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ