Biodanza skolas atvērtais skolas seminārs "Savienosim savas refleksijas par dzīvi, ētiku, mīlestību un deju"

Baltijas Biodanza skola aicina piedalīties atvērtajā skolas seminārā "Savienosim savas refleksijas par dzīvi, ētiku, mīlestību un deju" kopā ar Alehandru Villegas (Spānija, Argentīna) (vadīs tiešsaistē) un latviešu didaktiskajām biodanza skolotājām Aneti Raikovu un Diānu Stūrmani 26.-27.septembrī, "Baltās pirts" telpās, Tallinas ielā 71, Rīgā.
Paredzētas 3 vivensijas!

Tā arī ir lieliska iespēja "nogaršot" kā notiek mācības Baltijas Biodanza skolā un vai vēlies pievienoties 4. skolotāju apmācību ciklam.

 

BIODANZA ir unikāla personības attīstības, fiziskās, psihiskās un sociālās veselības pilnveidošanas metode, kuras teorētiskā modeļa pamatā ir ideja par visu dzīvo sistēmu atjaunošanās un pašregulācijas iespēju. Metodes mērķis ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, mazināt ikdienas stresu, nonākt pie fiziskas un emocionālas labizjūtas un atjaunot pamatuzticēšanās izjūtu pasaulei.

Biodanza - ikvienam, kurš vēlas dzīvot un justies labāk un veselīgāk savā dzīvē.


VADĪS TIEŠSAISTĒ: dr.psych. Alehandra Villegas (Alejandra Villegas) (Argentīna, Spānija). Alehandra Villegas ir praktizējoša psihoterapeite un biodanza skolotāja, kas pirmā kopā ar Marcus Stueck (Vācija) veica pirmos zinātniskos pētījumus par biodanza metodes pozitīvo ietekme uz cilvēka veselību. Kopā ar dr.psych. profesoru Marcus Stueck jau vairākus gadus vada Biodanza skolu Leipcigā un Baltijas Biodanza skolu Rīgā.

VIVENSIJAS VADĪS KLĀTIENĒ:
Anete Raikova (Didaktiskais biodanza skolotājs (IBF sertifikāts), praktiskais psihologs (Mg.psych.) un Diāna Stūrmane (Didaktiskais biodanza skolotājs (IBF sertifikāts)).
Jau astoņus gadus abas dalās savā pieredzē regulārās iknedēļas biodanza nodarbībās vairākās Latvijas pilsētās un padziļinātās tematiskās biodanza meistarklasēs gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs. Ieguvušas IBF diplomu “Certificato di Facilitatore Didatta” ar tiesībām apmācīt jaunos biodanza skolotājus Rolando Toro IBF biodanza skolās.


Tiešsaistes seminārs tiks tulkots latviešu valodā.

LAIKS: 26.septembrī plkst.10-19 un 27.septembrī 10-15
VIETA: Baltās pirts telpās, Tallinas ielā 71, Rīgā.
CENA: 65 EUR

Obligāta pieteikšanās:
- zvanot/sūtot sms uz tālr. 2013 0000 (Linda)
- info@biodanza.lv


Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

VIDEO par BIODANZA: https://youtu.be/DwOOmKlhjjQ

Atpakaļ