Biodanza seminārs "Daba mūsos" š.g.1.-2.09.2018

Baltijas biodanza skola aicina Jūs izbaudīt siltās septembra dienas dabā un pievienoties semināram "Daba mūsos", kurš notiks 1.un 2.septembrī KIC "Lizari", ko vadīs abi skolas direktori Alejandra Villegas (Spānija) un Marcus Stueck (Vācija).

Baltijas Biodanza skola aicina Jūs  pievienoties semināram "Daba mūsos", kurš notiks 1.un 2.septembrī KIC "Lizari", ko vadīs abi skolas direktori Alejandra Villegas (Spānija) un Marcus Stueck (Vācija). 

Transcendences līnija biodanza metodē. 

Transcendences izjūta ir būtiskākā dzīves līnija - intīmās saistības izjūta ar dabu un tuvāko ir augstākā pieredze, ko dzīvē būtu jāsasniedz. Sevis paša uztvere intimitātē un mīlestības pilnā atklātībā ietekmē cilvēka attīstību un piepilda ar vitalitāi un iekšēju vienotību. 

Semināru vadīs Baltijas Biodanza skolas direktori - Dr.psych. Alehandra Villegas no Spānijas un Dr.psych.Marcus Stueck no Vācijas. Tā ir vienreizēja iespēja piedalīties seminārā, kuru vadīs abi skolas direktori. Alehandra Villegas ir praktizējoša psihoterapeite un biodanza skolotāja, kas pirmā kopā ar Marcus Stueck (Vācija) veica pirmos zinātniskos pētījumus par biodanza metodes pozitīvo ietekmi uz cilvēka veselību.

Īpašā cena: 100 EUR

Maksa par dzīvošanu un ēdināšanu: 45 EUR

Norises vieta: KIC “Lizari”, Jelgavas rajons, Vircavas pagasts

Vairāk informācijas: +371 26408889 Diāna; e-pasts: biodanza.school.riga@gmail.com

 

 

Atpakaļ