Biodanza nodarbība "Ziemas maģiskā uguns" ar Alejandru Villegas

Mīļi aicināti pievienoties atvērtajā biodanza nodarbībā "Ziemas maģiskā uguns" ar Alejandru Villegas (Argentīna, Spānija).

 

"Dabā viss pieklusis un rāms...pārdomu laiks...laiks, kad ielūkoties sevī...laiks, kad sevī ielaist dievišķo dzirksti, kārtību un harmoniju..."

Šajā nodarbībā mēs savienosimies ar savu patieso dziļumu, ar dzīves un dabas spēku, kas ir mūsu vadošais spēks...

 

Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu “sirds” telpu, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.

 

Biodanza (biodeja) ir pasaulē pazīstama, zinātniski pierādīta Nodarbībā mēs savienosimies ar ziemas noslēpumu un maģiju. Mēs savienosimies ar savu patieso dziļumu, svinēsim savienošanās spēku, iegūstot vairāk no mūsu dzīves un dabas kā vadošā spēka. unikāla veselības un psihiskās labsajūtas stāvokļa intervences un personības attīstības metode, kuru 20.gadsimta 60-tajos gados izveidojis antropologs un psihoterapeits Rolando Toro (Čīle, Dienvidamerika).

 

Tā ir pašregulējoša sistēma ar īpaši izstrādātu metodiku, kurā izmanto mūziku, aktivizējošus un relaksējošus kustību, dejas un ritmu vingrinājumus. Regulāra biodanza praktizēšana palīdz vieglāk tikt galā ar ikdienas stresu, paaugstina labizjūtas un dzīvesprieka rādītājus, radot stabilu pamatu cilvēka emocionālajai, sociālajai un fiziskajai veselībai.

 

Nodarbību vadīs: dr.psych. Alehandra Villegas (Alejandra Villegas) (Argentīna, Spānija). Alehandra Villegas ir praktizējoša psihoterapeite un biodanza skolotāja, kas pirmā kopā ar Marcus Stueck (Vācija) veica pirmos zinātniskos pētījumus par biodanza metodes pozitīvo ietekme uz cilvēka veselību. Kopā ar dr.psych. profesoru Marcus Stueck jau vairākus gadus vada Biodanza skolu Leipcigā un Baltijas Biodanza skolu Rīgā.

 

Nodarbība notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.


Nodarbībai var pievienoties jebkurš interesents, kurš vēlas iepazīt biodanzu un izmēģināt, ko jaunu. 

 

Norises laiks: 7.decembrī plkst. 20:15, Tallinas ielā 71, Rīgā (Baltās pirts telpās).
Dalības maksa: 15 eiro.

Vairāk informācijas un pieteikšanās, rakstot uz info@biodanza.lv vai zvanot 22 383 133

Atpakaļ