Biodanza Neli Elementi / The Four Elements of Biodanza / Biodanza četri elementi

ČETRI ELEMENTI (ūdens, uguns, gaiss, zeme) – IEPAZĪŠANĀS AR BIODANZA METODI

Aicinām jūs uz Pērnavu, lai dejotu kopā ar pieredzējušo Biodanza skolotāju Marcus Stueck (Vācija)! Marcus ir Baltijas Biodanza skolas direktors. Darbnīca ir Rīgas Baltijas Biodanza skolas pasākums Igaunijā.

Biodanza ir metode no Dienvidamerikas, kas iepazīstina cilvēkus ar iespēju izdejot dzīvi.
4 elementi ir daļa no šīs dziedinošās metodes Biodanza, kuru veido dejas, kas ved mūs iekšējā kontaktā ar sevi, ar citiem un ar dabu. Katrs no elementiem, uguns, zeme, ūdens un gaiss, mūsos ir sastopams dažādās formās. Tie sevi izpauž mūsu jūtās, mūsu kustību izpausmēs, mūsu attiecībās.

Zeme apzīmē saikni un stabilitāti, gaiss – mūsu fantāzijas un sapņus, uguns – spēju transformēties un ūdens – mūsu plūsmu šajā pasaulē.
Tagad ir svarīgi, lai elementi mūsos un mūsu attiecībās būtu līdzsvarā. Katram elementam ir dejas, lai tos līdzsvarotu. Mēs tās izdejosim darbnīcā.
Un to mēs arī turpināsim nākamajā seminārā dabā 2023. gada augustā.
Pasākums notiek 18.-20. novembrī Pērnavā, Vee 2.
https://paljajalu.ee/

Biodanza sesija ir aicinājums piedalīties kosmiskajā mīlestības dejā. Tas ir pārsteidzošs instruments, lai savienotos ar savu ķermeni, dvēseli un pārvaldītu emocijas. Tā ir vieta, kur prāts var atpūsties – ticiet man, sākumā tas jūs padarīs traku, bet beigās atbalstīs jūsu ceļu, ienirstot arvien dziļāk tajā, kas patiesi ir tevī.

LAIKI:
Piektdiena, 18. novembris 19:45-23:00
Sestdien, 19.11 11:05-18:00
Svētdien, 20.11, 10:00-14:00

SAMAKSA:
- Pilna cena ir 170€
Seminārs notiks angļu valodā, un nepieciešamības gadījumā būs pieejams tulkojums igauņu valodā.

PIESAKIES: arengutreenersigrid@gmail.com

Atpakaļ