Biodanza atvērtā nodarbība “Pavasara elpa - atdzimšana dzīvei” ar Diānu Stūrmani

Esat mīļi gaidīti Rīgas centrā uz Biodanza atvērto nodarbību “Pavasara elpa - atdzimšana dzīvei”, ko vadīs didaktiskā skolotāja Diāna Stūrmane.

Pavasaris sākas ar pamošanos. Mostas daba, cilvēki un katra dzīvā radība. Mūsu dvēseles plaukst līdzi ziediem. Pavasara skaistums norisinās mums visapkārt. Pats pavasaris ir Dzīves svinēšana, un mēs varam piedalīties šajās svinībās dejojot, baudot viens otra sabiedrību, ieraugot visu skaisto, kas ir ap mums un mūsos. Savienosimies ar pamošanās enerģiju, atbrīvojoties no ziemas sastinguma, lai uzņemtu dzīves enerģiju un sētu iedvesmas un mīlestības sēklas.

“Cilvēka ķermenis ir kā zemes mikrokosmoss, un zeme kā cilvēka ķermeņa makrokosmoss”.
/Leonardo da Vinči/


BIODEJA vai BIODANZA ir skaists kustību rituāls, kas maigi sekmē transformāciju. Tā atver ķermeņa un dvēseles sirdi, lai aktivizētu katram piemītošo potenciālu priecāties, būt aizrautīgam, radošam, zinātkāram un būt saskaņā ar mūsu dabas pasaules līdzsvaru un veselumu. Biodanza ir pasaulē pazīstama, Dienvidamerikā radīta atveseļojoša un personību attīstoša metode, kas izmanto mūziku, kustību un grupas dalībnieku mijiedarbību ar mērķi atjaunot saikni ar sevi un citiem, iegūstot sajūtu, ka esam dzīvi pa īstam.


Kad pieteiksieties, nosūtīsim durvju kodu!

KAD: 31.marts plkst.19:15
VIETA: Rīga, A.Čaka iela 67/69, 2.stāvs, Antar skolas telpās
CENA: 15 EUR

Obligāta pieteikšanās:
zvanot/sūtot sms uz tālr. 20130000 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv


Diāna Stūrmane - Didaktiskā Biodanza skolotāja. Kopš 2012.gada vadu regulārās iknedēļas Biodanza nodarbības un padzilīnātās tematiskās Biodanza meistarklases Latvijā un Eiropā. 2019.gadā iegūts IBF diploms “Certificato di Facilitatore Didatta” ar tiesībām apmācīt jaunus biodanza skolotājus Rolando Torio IBF biodanzas skolās visā pasaulē. Regulāri paplašina savu pieredzi padziļinātās Biodanza meistarklasēs un apgūstot Biodanza metodes paplašinājumus ārzemēs

Atpakaļ