Biodanza atvērtā nodarbība ar Marcus Stueck "Pieredze un iekšējs miers-dzīve ir jādejo" 6.05.2022

ENG below


Esat mīļi gaidīti Biodanza atvērtajā nodarbībā ar Marcus Stueck (Vācija) "Pieredze un iekšējs miers-dzīve ir jādejo" piektdien, 6.maijā, plkst.19:15 Rīga, Valentīna iela 16, 3. stāvs, ATMA centra telpas.


Haosa laikos ir ļoti nepieciešams atrast iekšēju mieru un harmoniju. Lai to izdarītu, jums jāiet iekšējā pasaulē, lai atrastu atbildes uz saviem jautājumiem, kur vēlaties dzīvot, ko jūs darīsit un ar ko vēlaties dzīvot. Lai iegūtu visas atbildes jums vajadzētu dejot, jo dzīve ir jādejo!


Nāciet un pievienojieties mums šajā īpašajā Biodanza nodarbībā piektdienas vakarā.
Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu “sirds” telpu, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.

Nodarbība angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.


KAD: 6.maijā plkst.19:15
VIETA: Rīga, Valentīna iela 16, 3. stāvs, ATMA centra telpas.
CENA: 15 EUR

Kad pieteiksieties, nosūtīsim durvju kodu!
Obligāta pieteikšanās: zvanot/sūtot sms uz tālr. 20130000 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv

 

MARCUS STUECK dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs.
Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.
Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.
2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.
Šobrīd Marcus Stueck ir Baltijas Biodanza skolas Rīgā direktors, pasniedzējs.
Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv


ENG
Open Biodanza class „Experience and inner peace- Life has to be danced” with Marcus Stueck (Germany), Baltic Biodanza school director, teacher.


In times of chaos it is very necessary to find inner peace and harmony. For this you need to go in the innerworld to find the answers for your questions where you want to life, what you will do and with whom you want to life. For all answers you should dance. Because the life has to be danced.


Biodanza is a call to connect with one's own and another's "heart" space, gently connecting one's mind and heart in a harmonious rhythm. Biodanza is an invitation to connect with your and another's "heart" space, gently connecting mind and heart in a coherent and harmonious rhythm.


WHEN: 6 May 19:15 pm
PLACE: Riga, Valentina street 16, 3.floor, Atma centre.
PRICE: 15 eur

When apply, we will send you door code!
Required apply: info@biodanza.lv or phone:+371 20130000 (Linda) send sms
Skatīt mazāk

Atpakaļ