Biodanza atvērtā nodarbība ar Marcus Stueck "Ceļš uz būšanu īstam - Biodanza un autentiskums" 8.04.22

ENG below


Esat mīļi gaidīti Biodanza atvērtajā nodarbībā ar Marcus Stueck (Vācija) "Ceļš uz būšanu īstam - Biodanza un autentiskums" piektdien, 8.aprīlī, plkst.19:15 Pārdaugava, Valentīna iela 16, 3. stāvs, ATMA centra telpas.


Būt autentiskam ir viena no vissvarīgākajām atslēgām, lai savienotos ar dzīvi, līdzās spējai radīt drošas piesaistes (attiecības) savā dzīvē. Abi aspekti mūsos mīl viens otru, un tiem ir arī savas grūtības, jo tie ir saistīti. Kad esam patiesi, mēs baidāmies zaudēt pieķeršanos. Šajā nodarbībā mēs pieredzēsim abus aspektus - gan būt patiesam, gan veidot drošas piesaistes (attiecības). Būt pieņemtiem. Nāciet un pievienojieties mums šajā īpašajā Biodanza nodarbībā piektdienas vakarā.


Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu “sirds” telpu, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.

Nodarbība angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.


KAD: 8.aprīlī plkst.19:15
VIETA: Pārdaugava, Valentīna iela 16, 3. stāvs, ATMA centra telpas.
CENA: 15 EUR


Obligāta pieteikšanās:
zvanot/sūtot sms uz tālr. 20130000 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv


MARCUS STUECK dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs.
Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.
Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.
2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.
Šobrīd Marcus Stueck ir Baltijas Biodanza skolas Rīgā direktors, pasniedzējs.


Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv


ENG
Open Biodanza class „The pathway to be real - Biodanza and authenticity”
To be authentic is one of the most important key to connect with life next to the ability to create secure attachements in your life. Both aspects in us love each other and they have also their difficulties because they are connected. When we are real we fear loosing attachment. In this class we will experience both to be real ad to be secure attached. To be accepted. Come and join us for this special Biodanza class on friday evening.


Class in english with translation into latvian.


Biodanza is a call to connect with one's own and another's "heart" space, gently connecting one's mind and heart in a harmonious rhythm. Biodanza is an invitation to connect with your and another's "heart" space, gently connecting mind and heart in a coherent and harmonious rhythm.


WHEN: 8.april 19:15 pm
PLACE: Valentina street 16, 3.floor, Atma centre.
PRICE: 15 eur


Required apply: info@biodanza.lv or phone:+371 20130000 (Linda) send sms

Atpakaļ