Biodanza atvērtā nodarbība ar Alehandru Villegas

Mīļi aicināti pievienoties atvērtajā biodanza nodarbībā "Dziedināšanas spēks ar mīlestību" ar Alehandru Villegas (Argentīna, Spānija), kas notiks š.g. 6.decembrī plkst.20.15, Tallinas ielā 71, Rīgā, Baltās pirts telpās.

UZ NODARBĪBU OBLIGĀTI JĀPIESAKĀS!
Rakstot uz info@biodanza.lv vai zvanot 22 383 133 (Linda)

Tiem, kas piedalīsies skolas seminārā brīvdienās, atvērtās sesijas cena bus tikai 10€.
https://facebook.com/events/867418796997838/

 

Biodanza (biodeja) ir pasaulē pazīstama, zinātniski pierādīta unikāla veselības un psihiskās labsajūtas stāvokļa intervences un personības attīstības metode, kuru 20.gadsimta 60-tajos gados izveidojis antropologs un psihoterapeits Rolando Toro (Čīle, Dienvidamerika).

Tā ir pašregulējoša sistēma ar īpaši izstrādātu metodiku, kurā izmanto mūziku, aktivizējošus un relaksējošus kustību, dejas un ritmu vingrinājumus. Regulāra biodanza praktizēšana palīdz vieglāk tikt galā ar ikdienas stresu, paaugstina labizjūtas un dzīvesprieka rādītājus, radot stabilu pamatu cilvēka emocionālajai, sociālajai un fiziskajai veselībai.

 

Nodarbību vadīs:
dr.psych. Alehandra Villegas (Alejandra Villegas) (Argentīna, Spānija). Alehandra Villegas ir praktizējoša psihoterapeite un biodanza skolotāja, kas pirmā kopā ar Marcus Stueck (Vācija) veica pirmos zinātniskos pētījumus par biodanza metodes pozitīvo ietekme uz cilvēka veselību. Kopā ar dr.psych. profesoru Marcus Stueck jau vairākus gadus vada Biodanza skolu Leipcigā un Baltijas Biodanza skolu Rīgā.

 

Nodarbība notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

Nodarbībai var pievienoties jebkurš interesents, kurš vēlas iepazīt biodanzu un izmēģināt, ko jaunu.

 

NORISES LAIKS: 6.decembrī plkst. 20:15
NORISES VIETA: Tallinas ielā 71, Rīgā, Baltās pirts telpās
DALĪBAS MAKSA: 15 eiro.

 

Vairāk informācijas un pieteikšanās, rakstot uz info@biodanza.lv vai zvanot 22 383 133 (Linda)

Atpakaļ