Biodanza atvērtā nodarbība "Afektivitāte - dzīves pamats" 9.11.2018

Ekskluzīvi! Abi Baltijas Biodanzas skolas direktori profesors Marcus Stueck (Vācija) un Alehandra Villegas (Alejandra Villegas) (Argentīna, Spānija) aicina uz Biodanza atvērto nodarbību "Afektivitāte - dzīves pamats".

Intuīcijai un mīlestībai ir dziļākais kontakts ar dzīves izpausmi. Mūsu ego un mentālie procesi bloķē pieeju šim pamatam un padara neiespējamu veidot mīlestības pilnas attiecības ar dzīvi. Šajā nodarbībā mēs dejosim šo savienošanos, lai atrastu pieeju šai mistērijai.

Afektivitāte (emocijas) – ir aptveroša mīlestība uz cilvēkiem un dzīvi vispār, tā ir spēja just maigumu ik dzīves brīdi un novērtēt mirkļa unikalitāti un vienreizīgumu. Kad mēs satiekam kādu, mums ir nepieciešamas spējas izrādīt simpātijas, iejusties citu cilvēku vietā, dabīga empātija – afektivitāte.

 

Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu “sirds” telpu, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.

Biodanza (biodeja) ir pasaulē pazīstama, zinātniski pierādīta unikāla veselības un psihiskās labsajūtas stāvokļa intervences un personības attīstības metode, kuru 20.gadsimta 60-tajos gados izveidojis antropologs un psihoterapeits Rolando Toro (Čīle, Dienvidamerika).

Tā ir pašregulējoša sistēma ar īpaši izstrādātu metodiku, kurā izmanto mūziku, aktivizējošus un relaksējošus kustību, dejas un ritmu vingrinājumus. Regulāra biodanza praktizēšana palīdz vieglāk tikt galā ar ikdienas stresu, paaugstina labizjūtas un dzīvesprieka rādītājus, radot stabilu pamatu cilvēka emocionālajai, sociālajai un fiziskajai veselībai.

 

Norises laiks: 9.novembrī plkst. 20:15.

Norises vieta: Baltajā pirtī, Tallinas ielā 71, Rīgā.

Dalības maksa: 15 eiro.

 

VIDEO: https://youtu.be/DwOOmKlhjjQ?t=70

 

Vairāk informācijas un pieteikšanās: rakstot uz info@biodanza.lv vai zvanot 22 383 133 (Linda)

Atpakaļ