Biocentriskā izglītība

BIOCENTRISKĀ IZGLĪTĪBA – vīzija citādākai pasaulei

Pasaulei, kāda tā ir šobrīd, ir steidzami nepieciešama vīzija par dzīvošanu kopā un kopīgu izaugsmi. Kari, vides iznīcināšana, peļņas kāre un tiekšanās pēc varas ir noveduši mūs bezdibenī.

Šīs konferences un sekojošā semināra uzmanības centrā ir vīzija par veselīgu izglītību mūsu bērniem un viņu pavadoņiem, jo arī izglītības iestādēs ir daudzas neatbilstības. Biocentriskās izglītības centrā ir afektīvā intelekta izkopšana. Tas nozīmē, ka bērni var augt mīlošā saiknē ar sevi, ar citiem un ar dabu. Viens no veidiem, kā attīstīt šo ētiku dzīvē, ir Biodanza.

Piektdienas vakarā būs neliela konference ar Veselīgas Izglītības centra speciālistiem, Vinetu Grīvzu, Aneti Raikovu, Diānu Stūrmani, un īpašo viesu no Austrālijas Keitu Klementi (Kate Clement). Mēs kopā runāsim par mūsu apmācību aktivitātēm pēdējo 10 gadu laikā Latvijā un Biodanzu Austrālijā saistībā ar biocentrisko izglītību un dejosim.

Sestdien un svētdien mēs padziļināsim tēmu kā daļu no Baltijas Biodanza skolas Rīgā apmācību programmas. Šo darbnīcu vadīs Markus Štuks (Marcus Stueck) un Keita Klementa. Keita Klementa ir Biodanza skolas direktore Kanberā (Austrālija). Viņa sniegs izklāstu par 8 aborigēnu mācīšanās veidiem (ABORIGINAL PEDAGOGY). Šajā nedēļas nogalē, protams, būs arī dziļāks ievads biocentriskajā izglītībā, ko izstrādājis Biodanza dibinātājs Rolando Toro. Mums būs Vivencijas ar Keitu Klementu un Markusu Štuku, kas padziļina biocentrisko izglītību dejas pieredzē. Nedēļas nogale ir atvērta viesiem.

Programma:
Piektdiena
20.00 - 21:30 prezentācijas
1. Pārskats par TANZPRO un Cienošo komunikāciju Latvijā (Vineta Grīvza)
2. Biocentriskie projekti klīnikā (Anete Raikova un Diāna Stūrmane)
3. Biocentriskie projekti Austrālijā (Kate Clement)
4. Biocentriskās izglītības pamatojums un ietvars (Marcus Stueck)
5. Pārskats par projektiem Latvijā (Anete Raikova)
21:30 - 22:30 - Biodanza vivencija (ievads nedēļas nogalē)

! NORISES VIETA: Rīga, Ģertrūdes iela 27, 5.stāvs, studija "Visums"

Sestdiena
10.00 - 14.00 Vivencija (Biodanza praktiskā daļa) un ievads par Biodanzu un Rolando Toro biocentriskās izglītības ideju.
14:30 – 19:00 Vivencija un teorētiskais pamatojums par biocentriskajiem projektiem darbā ar aborigēniem Austrālijā — ko mēs par tiem varam uzzināt (Kate Clement)
NORISES VIETA: Bachata Riga telpās, Miera iela 36, Rīga

Svētdiena
10.00 - 14.00 Kā ievest Biodanza metodi izglītības jomās Latvijā vai Igaunijā? Praktisks ievads un pieredze uz pierādījumiem balstītās Biodanza programmās ar bērniem, skolotājiem un vecākiem.
15.00 - 16.00 Noslēguma ceremonija

NORISES VIETA: Bachata Riga telpās, Miera iela 36, Rīga

Cena:
Piektdiena 15euro
Viesiem par abām dienām (sestdiena un svētdiena) 110 euro
Tikai sestdiena 70 euro
Tikai svētdiena 50 euro

OBLIGĀTI JĀPIESAKĀS: info@biodanza.lv vai tel.20130000 (Linda)

Atpakaļ