Bezmaksas tiešsaistes prezentācija "Ļauties dejai un atklāt skaisto. Šeit un tagad ar Biodanza teorijā un praksē"

Otrdien, 19.aprīlī plkst.19:30 ~ 21:00 bezmaksas tiešsaistē tiekamies prezentācijā "Ļauties dejai un atklāt skaisto. Šeit un tagad ar Biodanza teorijā un praksē", ko vadīs Antra Sloka-Jakovļeva, praktiskā psiholoģe, eksistenciālā virziena un grupu psihoterapeite. Biodanza skolotāja.


“Starp puķēm nepastāv vardarbība. Tur ir viss, dzīvs, šeit un tagad”, teicis biodanza pamatlicējs Rolando Toro Araneda. Biodanza piedāvā mums šo vidi – šeit un tagad, kur viss ir patiess un dzīvs. Nodarbībā esat aicināti praktiski atklāt un izjust vairāk skaisto gan sevī, gan apkārtējos, gan dzīvē, ņemot vērā dzīves realitāti.


Kas palīdz mums būt šeit un tagad un justies dzīviem, ziedēt, dot krāšņus augļus? Kas traucē? Ārējie pasaules notikumi, krīzes, karš kaimiņvalstīs, mūs mēdz ietekmēt, vairāk vai mazāk, gribam mēs to vai nē. Ja laicīgi nepamanām, kas ar mums notiek, tad nedrošība, stress, bailes var pamazām mūs apņemt līdz grūti nosaukt savas jūtas, saskatīt skaisto un izjust pat mazāko prieku. Kā mazināt ietekmi un sajust sevi te un tagad?
Kā tu redzi, jūti, sajūti, uztver pats sevi?


Eksistenciālā terapija uzmanību fokusē uz cilvēka dzīvi – kā viņš pats to veido, pieredz, piedzīvo. Biodanza caur grupu, kustību, deju, mūziku un pārdzīvojuma pieredzi palīdz cilvēkam pieredzēt savu esību dzīvē.


Kas ir skaistais tevī un citos?
Kad kļūstam klātesošāki sev, viens otram un esošai situācijai, mēs pamazām atveramies, ieraugām pretmetus, pretrunas un paradoksus, ko veido pati daba.


Dabā viss ir skaists un svēts. Kā mums savienot šķietami nesavienojamo un atklāt skaisto?


Nodarbība notiks tikai tiešsaistē slēgtā grupā un lekcijas video ieraksts NEBŪS pieejams vēlākai izmantošanai.


Piesakoties, atsūtīsim pieejas linku.


Pieteikšanās: info@biodanza.lv vai tel. 2013 0000 (Linda).


Otrais 6 lekciju cikls “Atgūt dzīves vieglumu – no teorijas uz praksi”, kurā turpināsim pirmajā lekciju ciklā “Atgūt dzīves vieglumu - no ierobežojumu spriedzes uz jaunu atvērtību!” aizsāktās tēmas.


Organizē Baltijas Biodanza skola un Latvijas Biodanza skolotāju asociācija.

Atpakaļ