Bezmaksas tiešsaistes lekcija "Izpaust savu iekšējo potenciālu"

Otrdien, 22.februārī, plkst.19:30 ~ 21:00 bezmaksas tiešsaistē tiekamies prezentācijā “Izpaust savu iekšējo potenciālu”, ko vadīs Diāna Stūrmane, Biodanza didaktiskā skolotāja.


N.B. Lūgums uz lekciju sagatavot papīru un krāsainus zīmuļus.


“Mākslinieks - ir tas, kuram ir drosme izpaust savu potenciālu, nest augļus” /Rolando Araneda Toro/


Eksistenciālais radošums ir par radošuma izpausmi katrā mūsu dzīves izpausmes aspektā, ne tikai radot mākslas darbus. Eksistenciālais radošums ir daudz plašāks, tas ir par DZĪVES MĀKSLU.


Biodanza metode mūs aicina uzdot sev jautājumus - Kā es dzīvoju? Kā es vēlos dzīvot? Mehāniski, automātiski un nebūt saiknē ar savu jūtu pasauli VAI dzīvot veselumā un pārpilnībā - piedzīvojot noslēpumaini brīnišķīgu pieredzi!


Radošums ir Viena no Biodanza metodes dzīves potenciāla līnijām. Tā ir iespēja dzīvot dzīvi ar zinātkāri - paplašinot savu uztveri un dzīvojot ar radošu impulsu dzīvē. Kad radošuma līnija ir veselīga un dinamiska, mums veidojas vieglas attiecības ar dzīvi. Mēs izdzīvojam to ar interesi un piedzīvojama izjūtu. Radošums dod iespēju unikālai personīgai izpausmei un arī iespēju izmainīt mūsu ierastos uzvedības modeļus pozitīvākā un inovatīvākā uzvedībā.


Kad mēs esam patiesā saiknē ar radošumu mēs varam labāk saprast savu vietu dzīvē, un mūsu saikni ar universa radošo enerģiju kopumā.


Rolando Toro (biodanza metodes autors) uzskatīja cilvēka radošumu par biokosmisko spēku paplašinājumu, kas izpaužas caur katru indivīdu. Biodanza metodes mērķis ir veicināt radošo impulsu izpausmi.


“Mēs vienlaikus esam gan vēstījums, gan radījums, gan radītājs” /Rolando Araneda Toro/


Lekcija notiks tikai tiešsaistē slēgtā grupā un lekcijas video ieraksts NEBŪS pieejams vēlākai izmantošanai.


Piesakoties, atsūtīsim pieejas linku.
Pieteikšanās: info@biodanza.lv vai tel. 2013 0000 (Linda).


Otrais 6 lekciju cikls “Atgūt dzīves vieglumu – no teorijas uz praksi”, kurā turpināsim pirmajā lekciju ciklā “Atgūt dzīves vieglumu - no ierobežojumu spriedzes uz jaunu atvērtību!” aizsāktās tēmas.


Organizē Baltijas Biodanza skola un Latvijas Biodanza skolotāju asociācija.

Atpakaļ