Bezmaksas tiešsaistes lekcija "Biodanza un mūsu iedzimtās dabas viedums"

Otrdien, 8.februārī, plkst.19:30 ~ 21:00 bezmaksas tiešsaistē tiekamies prezentācijā “Biodanza un mūsu iedzimtās dabas viedums”, ko vadīs Mg.Psch. Vineta Grīvza, sertificēta konsultatīva psiholoģe, Pozitīvās psihoterapijas virziena psihoterapeite, hipnoterapeite, Biodanza didaktiskā skolotāja.


Rolando Toro (Biodanza metodes pamatlicējs) ir teicis, ka mums nekas nav jāmācās, bet ir jāaizmirst iemācītais un jāatgriežas pie mūsu dabīgās, iedzimtās gudrības.


Dabā visam ir nozīme un nekas nav nejauši, labi vai slikti. Mūsu organisma reakcijas vienmēr ir vērstas uz organisma saglabāšanu. Svarīgi ir atzīt, ka arī atdalītības sajūta vai disociācija ir mūsu organisma vieduma izpausme – tā izpaužas mūsu spēja noslēgties. Un šajā izdzīvošanas ceļā, mums kā bioloģiskām būtnēm,viens no galvenajiem uzdevumiem ir pasargāt sevi izvērtējot riskus un būt drošībā.


Drošība nav tikai apdraudējuma neesamība. Drošība ir saiknes esamība, klātbūtne. Mūsu kā zīdītāju bioloģiskā nepieciešamība ir nepieciešamība pēc kopregulācijas. Evolūcijas gaitā zīdītājiem bija nepieciešama saikne un viņiem bija jāspēj kopregulēties, lai tie varētu izdzīvot un vēl aizvien tā mums ir nepieciešama. Un vienkāršotā veidā mēs varam teikt, ka mums kā zīdītājiem kopregulācija ierosina pašregulāciju.


Mūsu organismam piemīt brīnumaina sistēma, kas spēj atslēgt briesmu signālu un ierosināt organisma pašregulācijas procesu.


Biodanza metodes viens no galvenajiem mērķiem ir atjaunot dabīgo ķermeņa pašregulācijas spēju un dabīgo potenciālu veicināšanu. Biodanza aicinājums ir atgriezties pie mūsu sākotnes.


“Viss, kas mums ir nepieciešams, ir jau mūsos! Mēs iedarbojamies uz to, kas mūsos jau ir un izceļam to ārā!” /Rolando Toro/


Lekcija notiks tikai tiešsaistē slēgtā grupā un lekcijas video ieraksts NEBŪS pieejams vēlākai izmantošanai.


Piesakoties, atsūtīsim pieejas linku.


Pieteikšanās: info@biodanza.lv vai tel. 2013 0000 (Linda).


Otrais 6 lekciju cikls “Atgūt dzīves vieglumu – no teorijas uz praksi”, kurā turpināsim pirmajā lekciju ciklā “Atgūt dzīves vieglumu - no ierobežojumu spriedzes uz jaunu atvērtību!” aizsāktās tēmas.


Organizē Baltijas Biodanza skola un Latvijas Biodanza skolotāju asociācija.

Atpakaļ