Baltijas Biodanza skolas seminārs "Seksualitāte"

Baltijas Biodanza skola aicina piedalīties skolas seminārā "Seksualitāte" kopā ar Alejandru Villegas (Argentīna, Spānija), kas notiks š.g. 14.-15.septembrī Tallinas ielā 71, Rīgā, Baltās pirts telpās.

 

N.B. Seminārs piemērots tikai cilvēkiem, kas dejo Biodanzu vismaz 6 mēnešus kā regulārs biedrs iknedēļas grupā.

P.s. Ja neatbilsti nosacījumiem, bet tomēr jūti, ka vēlies piedalīties un tev ir cita veida pieredze, lūdzu, sazinies pa zemāk redzamajiem kontaktiem.

 

Vēlme un bauda mūsu dzīvē.  Cilvēka seksualitāte un dzīvība ir nesaraujami saistītas. 

Seksualitāte ir dabisks dzīvotgribas neredzamais spēks, dziļa iekšēja vēlme izjust prieku, baudu un labsajūtu. Seksualitāte izpaužas ikvienā dzīves jomā, ikvienā dzīves mirklī ikdienā - prieks elpot, prieks  radīt, prieks par kontaktu ar cilvēkiem, bauda iet pa zālāju vai pludmales smiltīm, baudīt ēdienu, baudīt miegu. Seksualitāte ir arī draudzēšanās ar savu ķermeni, lai caur to sajustu un baudītu pasauli. Ja esam zaudējuši spēju sadzirdēt sava ķermeņa valodu, cieš mūsu iekšējais veselums un harmonija.

Biodanzā mēs atklājam, ka ķermenis ir jūtīgs, maigs, iekārojams un skaists. Seksualitāte ir veids kā dzīvot un augt, savienojoties ar dzīvības enerģiju.Dr.psych. Alehandra Villegas (Alejandra Villegas) (Argentīna, Spānija). Alehandra Villegas ir praktizējoša psihoterapeite un biodanza skolotāja, kas pirmā kopā ar Marcus Stueck (Vācija) veica pirmos zinātniskos pētījumus par biodanza metodes pozitīvo ietekme uz cilvēka veselību. Kopā ar dr.psych. profesoru Marcus Stueck jau vairākus gadus vada Biodanza skolu Leipcigā un Baltijas Biodanza skolu Rīgā.Seminārs tiks tulkots latviešu valodā.

Norises laiks: 14.septembrī plkst.10-20 un 15.septembrī plkst.10-17
Norises vieta: Tallinas ielā 71, Rīgā, Baltās pirts telpās.
Norises cena: 110 EUR

Pieteikšanās obligāta: zvanot/sūtot sms uz tālr. 22 383 133 (Linda) vai uz epastu info@biodanza.lv

Atpakaļ