Baltijas Biodanza skolas nedēļas nogale - Psiholoģiskie aspekti

Baltijas Biodanza skolas mācību nedēļas nogali "Biodanzas psiholoģiskie aspekti" 8. un 9.decembrī vadīs Baltijas Biodanza skolas direktore Alehandra Villegas (Argentīna, Spānija).

 

"Pašreizējo cilvēces tēlu nav izstrādājis viens domātājs, bet gan patiesa zinātnieku, filozofu, antropologu un spīdošu mākslinieku plejāde, kas ir papildinājuši viens otra idejas. Biodanza, sākot ar Biocentrisko principu, atrod iedvesmu un teorētisko apstiprinājumu bezgalīgi daudzos domātājos. Tādēļ Biodanza nav alternatīva disciplīna, bet gan sociālo zinātņu paplašinājums.”
/Rolando Araneda Toro/

 

Šī nedēļas nogale būs dziļas pieredzes pilna un aicinām ikvienu, kas jūt dziļu saikni ar Biodanza būtību, lai atvērtu sevi ceļojumam vienkāršībā, dziļumā un skaidrībā.

 

Nedēļas nogali vadīs: dr.psych. Alehandra Villegas (Alejandra Villegas) (Argentīna, Spānija). Alehandra Villegas ir praktizējoša psihoterapeite un biodanza skolotāja, kas pirmā kopā ar Marcus Stueck (Vācija) veica pirmos zinātniskos pētījumus par biodanza metodes pozitīvo ietekme uz cilvēka veselību. Kopā ar dr.psych. profesoru Marcus Stueck jau vairākus gadus vada Biodanza skolu Leipcigā un Baltijas Biodanza skolu Rīgā.

 

“Kad dzīve aicina Tevi dejot, Tava sirds zina, ka Tu esi gatavs jaunam ceļojumam.”

 

Baltijas Biodanza skola joprojām ir atvērta jauniem dalībniekiem un visi ar Biodanza pieredzi ir mīļi gaidīti izmēģināt skolas nedēļas nogales!


Mācības notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

NORISES LAIKS: 8.-9.decembris
NORISES VIETA: Aerial Yoga Riga, Rīgā, Kalnciema 40, 3.stāvs.

MAKSA: (plus par telpām):
- 140 EUR (tiem, kas studē)
- 100 EUR (kas grib piedalīties, bet nemācās)
- 70 EUR (kas pirmo reizi grib pamēģināt Baltijas Biodanza skolas nedēļas nogali, lai saprastu vai vēlas uzsākt mācības)


Vairāk informācijas un pieteikšanās:
* rakstot e-pastu: info@biodanza.lv
* zvanot 22383133 Linda

 

Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ