Baltijas Biodanza skolas atvērtais seminārs ar Alejandru Villegas

Baltijas Biodanza skola aicina piedalīties atvērtajā skolas seminārā kopā ar Alejandra Villegas (Argentīna, Spānija) 7.-8.decembrī, Baltās pirts telpās, Tallinas ielā 71, Rīgā.


TIKAI UZ SESTDIENU NAV IESPĒJAS PIEVIENOTIES
7.decembrī 16-19
8.decembrī 10-14

 

Tā arī ir lieliska iespēja "nogaršot" kā notiek mācības Baltijas Biodanza skolā un vai vēlies pievienoties skolotāju apmācību ciklam!

Tiem, kas nāks brīvdienās, piektdienas, 6.DECEMBRA atvērtā sesija tikai par 10€. https://facebook.com/events/431551777521326/


BIODANZA ir unikāla personības attīstības, fiziskās, psihiskās un sociālās veselības pilnveidošanas metode, kuras teorētiskā modeļa pamatā ir ideja par visu dzīvo sistēmu atjaunošanās un pašregulācijas iespēju. Metodes mērķis ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, mazināt ikdienas stresu, nonākt pie fiziskas un emocionālas labizjūtas un atjaunot pamatuzticēšanās izjūtu pasaulei.

Biodanza - ikvienam, kurš vēlas dzīvot un justies labāk un veselīgāk savā dzīvē.

 

VADĪS: dr.psych. Alehandra Villegas (Alejandra Villegas) (Argentīna, Spānija). Alehandra Villegas ir praktizējoša psihoterapeite un biodanza skolotāja, kas pirmā kopā ar Marcus Stueck (Vācija) veica pirmos zinātniskos pētījumus par biodanza metodes pozitīvo ietekme uz cilvēka veselību. Kopā ar dr.psych. profesoru Marcus Stueck jau vairākus gadus vada Biodanza skolu Leipcigā un Baltijas Biodanza skolu Rīgā.

 

Nodarbība notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

Nodarbībai var pievienoties jebkurš interesents, kurš vēlas iepazīt biodanzu un izmēģināt, ko jaunu.

 

LAIKS: 7.decembrī plkst.16-19 un 8.decembrī 10-14
VIETA: Baltās pirts telpās, Tallinas ielā 71, Rīgā.
CENA:
abas dienas kopā 55 EUR
Vienu diena-TIKAI svētdien = 30EUR

 

Obligāta pieteikšanās:
- zvanot/sūtot sms uz tālr. 22 383 133 (Linda)
- info@biodanza.lv

Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

VIDEO par BIODANZA: https://youtu.be/DwOOmKlhjjQ

Atpakaļ