Baltijas Biodanza skola Latvijā aicina pievienoties biodanza (biodeja) skolotāju apmācībām

Baltijas Biodanza skola Latvijā ir priecīga paziņot, ka martā plānojam uzsākt mācības jau skolas 4.ciklā!

 

Aicināti visi interesenti pievienoties biodanza (biodeja) skolotāju apmācību 4. ciklam! 

 

Biodanza (biodeja) ir pasaulē pazīstama, zinātniski pierādīta veselības un psihiskās labsajūtas stāvokļa uzlabošanas un personības attīstības metode, kuru 20.gadsimta 60-tajos gados izveidojis antropologs un psihoterapeits Rolando Araneda Toro (Čīle, Dienvidamerika). Metode ir balstīta psiholoģijas, bioloģijas un antropoloģijas zinātņu pētījumos. Tā ir īpaši izstrādāta metodika, kurā izmanto mūziku, aktivizējošus un relaksējošus kustību, dejas un ritma vingrinājumus.

Regulāra biodanza praktizēšana palīdz vieglāk tikt galā ar ikdienas stresu, paaugstina labizjūtu un dzīvesprieku, radot stabilu pamatu cilvēka emocionālai, sociālai un fiziskai veselībai. Biodanza iedarbība ir plaša – tā atver cilvēkā prieka sajūtu, pašcieņu un pašapziņu.

 

“Viss, kas mums ir nepieciešams, ir jau mūsos! Mēs iedarbojamies uz to, kas mūsos jau ir un izceļam to ārā!” /Rolando Toro/   

   
 

Biodanza mācību programmas ilgums ir vismaz 3,5 gadus un tiek organizēts 1x mēnesī nedēļas nogalēs. Biodanza skolotāju izglītības procesu veido 34 moduļi 3 gados un 4-8 supervīzijas, kā arī beigu darba izstrāde. Katrs mācību modulis ir veidots no teorētiskās daļas un iespējas gūt praktisko pieredzi.

 

Mācību programmas laikā jūs apgūsiet 21 teorētisko moduli (biodanza teorētiskā definīcija, psiholoģija, bioloģija, mitoloģija, cilvēka kustības, 5 dzīves potenciāla līnijas u.c.), iegūsiet prasmes patstāvīgi veidot biodanza sesijas pēc R.Toro izstrādātās metodoloģijas.

 

Praktiskajās nodarbībās jūs pieredzēsiet sevis izzināšanas un transformācijas procesu, caur kuru iemācīsities dzīvot harmonijā ar sevi un ārpasauli, kā arī paaugstināsiet savu pašvērtējumu un pašpārliecinātību, ienesīsiet vairāk prieka un viegluma savā ikdienas dzīvē.

 

Skolu beidzot, saņemsiet Baltijas Biodanza skolas un pasaulē atzītu Internation Biocentric Federation (IBF) apstiprinātu diplomu, Biodanza skolotāja kvalifikāciju, ar tiesībām vadīt pieaugušo grupas.

Baltijas Biodanza skolas direktors ir dr.habil.psych. Marcus Stueck (Vācija).

 

Mācības notiks nedēļas nogalēs (sestdiena, svētdiena) 1 reizi mēnesī.

 

Mācības tiks uzsāktas 2022.gada 12.-13.martā.
Links uz skolas kalendāru.


Svarīgi! Ja jūs nevēlaties kļūt par biodanza skolotāju, jūs jebkurā gadījumā varat izmantot biodanza skola apmācības pašattīstībai (skolas pirmie 2 mācību gadi). Biodanza ir dziļš personības izaugsmes, nobriešanas un transformācijas ceļš.

 

Vairāk informācijas un pieteikšanās: info@biodanza.lv;  mob.20130000 (Linda)

www.biodanza.lv vai www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ