Atvērtais Biodanza skolas seminārs "Ķermeņa valoda - dzīves process" ar Marcus Stueck&Anete Raikova - 10.10.2020

Baltijas Biodanza skola aicina piedalīties atvērtajā skolas seminārā "Ķermeņa valoda - dzīves process" kopā ar Markusu Štuku (Marcus Stueck, Vācija) (vadīs tiešsaistē) un latviešu didaktisko biodanza skolotāju Aneti Raikovu.

Ķermeņa valoda ir neapzināts simbols veidam, kā mēs dzīvojam. Mūsus kustībās un žestos, kā arī kustību integrācijā pastāv bloki un atšķirība starp to, ko domājam un jūtam. Kad mēs dejojam, mēs spējam neapzināti atrast disociācijas un integrēt tās, pateicoties kustībai mūzikas pavadījumā un afektīvai grupas integrācijai. Šī dienas nodarbība palīdzēs uzzināt vairāk par ķermeņa valodu un identificēt "paslēptos" vērtējumus, kas attur mūs no pilnīgas dzīves potenciāla izpausmes.


Tā arī ir lieliska iespēja "nogaršot" kā notiek mācības Baltijas Biodanza skolā un vai vēlies pievienoties 4. skolotāju apmācību ciklam.


BIODANZA ir ikvienam, kurš vēlas dzīvot un justies labāk un veselīgāk savā dzīvē.
Biodanza ir unikāla personības attīstības, fiziskās, psihiskās un sociālās veselības pilnveidošanas metode, kuras teorētiskā modeļa pamatā ir ideja par visu dzīvo sistēmu atjaunošanās un pašregulācijas iespēju. Metodes mērķis ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, mazināt ikdienas stresu, nonākt pie fiziskas un emocionālas labizjūtas un atjaunot pamatuzticēšanās izjūtu pasaulei.


* Tiešsaistes seminārs tiks tulkots latviešu valodā.

* Pusdienas iespējams ņemt līdzi vai doties ārpus telpām.

* Paredzētas 2 vivensijas-biodanza deju sesijas!

 

LAIKS: 10.oktobrī plkst.10-18
VIETA: Baltās pirts telpās, Tallinas ielā 71, Rīgā.
CENA: 40 EUR + telpu īre 5-7 EUR (atkarīgs no cilvēku skaita)

Obligāta pieteikšanās:
- zvanot/sūtot sms uz tālr. 2013 0000 (Linda)
- info@biodanza.lv


VADĪS TIEŠSAISTĒ: MARCUS STUECK dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs.
Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.

Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.

Izveidojis un vada biodejas skolas Leipcigā (www.biodanzaschule-leipzig.de) un Rīgā kopā ar Alehandru Villegas (Argentīna, Spānija). 2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.

VIVENSIJAS VADĪS KLĀTIENĒ:
ANETE RAIKOVA (Didaktiskais biodanza skolotājs (IBF sertifikāts), praktiskais psihologs (Mg.psych.).
Jau astoņus gadus dalās savā pieredzē regulārās iknedēļas biodanza nodarbībās vairākās Latvijas pilsētās un padziļinātās tematiskās biodanza meistarklasēs gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs. Ieguvusu IBF diplomu “Certificato di Facilitatore Didatta” ar tiesībām apmācīt jaunos biodanza skolotājus Rolando Toro IBF biodanza skolās.

 

Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv
www.biodanza.lv

Atpakaļ