Atvērta nodarbība "Dzīves koks" ar Alejandru Villegas (Spānija) un Marcus Stueck (Vācija)

Esiet mīļi gaidīti atvērtajā Biodanza nodarbībā "Dzīves koks" Alejandras Villegas (Spānija) un Marcusa Stueck (Vācija) vadībā.

Mīļi aicināti pievienoties visi interesenti, kas vēlas iepazīt Biodanza Baltijas Biodanza skolas direktoru vadībā.

 

Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu “sirds” telpu, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.

Biodanza (biodeja) ir pasaulē pazīstama, zinātniski pierādīta Nodarbībā mēs savienosimies ar ziemas noslēpumu un maģiju. Mēs savienosimies ar savu patieso dziļumu, svinēsim savienošanās spēku, iegūstot vairāk no mūsu dzīves un dabas kā vadošā spēka. unikāla veselības un psihiskās labsajūtas stāvokļa intervences un personības attīstības metode, kuru 20.gadsimta 60-tajos gados izveidojis antropologs un psihoterapeits Rolando Toro (Čīle, Dienvidamerika).

Tā ir pašregulējoša sistēma ar īpaši izstrādātu metodiku, kurā izmanto mūziku, aktivizējošus un relaksējošus kustību, dejas un ritmu vingrinājumus. Regulāra biodanza praktizēšana palīdz vieglāk tikt galā ar ikdienas stresu, paaugstina labizjūtas un dzīvesprieka rādītājus, radot stabilu pamatu cilvēka emocionālajai, sociālajai un fiziskajai veselībai.

 

Nodarbībai var pievienoties jebkurš interesents, kurš vēlas iepazīt biodanzu un izmēģināt, ko jaunu.

Nodarbība būs angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

Vieta: Baltā pirts (Ozola zāle), Tallinas 71, Rīga.
Laiks: 18.janvārī plkst.20.15
Maksa: 15 euro

Pieteikšanās un sīkāka informācija:
rakstot - biodanza.school.riga@gmail.com;
zvanot - 26408889 (Diāna)

Atpakaļ