Atvērtā biodanzas nodarbība-supervīzija "Ļauties priekam" ar Saivu Ezeru

Esat mīļi gaidīti piektdien, 24. novembrī, plkst. 19:15 atvērtajā BIODANZA nodarbībā - supervīzijā "ĻAUTIES PRIEKAM", ko vadīs Saiva Ezera, biodanza skolotāja supervizora pārraudzībā.

Ikdienas steigā un nogurumā mums ir tik viegli pazaudēt saikni ar sevi un būšanu priekpilnā esībā. Šī nodarbība ir sirsnīgs aicinājums ļauties īpašiem kustību vingrinājumiem un atjaunot patiesa, dzirkstoša un tīra prieka sajūtu sevī, atceroties, kā tas bija bērnībā priecāties bez nosacījumiem. Biodanza ir iespēja atgūt šo prieka dzirksti, lai ikdienas gaitas varam turpināt ar pavisam citu jaudu un enerģiju un lai varam iegūt iedvesmu savu sapņu piepildīšanai.

BIODANZA ir unikāla personības attīstības, fiziskās, psihiskās un sociālās veselības pilnveidošanas metode, kuras teorētiskā modeļa pamatā ir ideja par visu dzīvo sistēmu atjaunošanās un pašregulācijas iespēju. Metodes mērķis ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, mazināt ikdienas stresu, nonākt pie fiziskas un emocionālas labizjūtas un atjaunot pamatuzticēšanās izjūtu pasaulei.

Katra nodarbība piedāvā daudzveidīga emocionāla pārdzīvojuma pieredzi caur uzrunājošu mūziku, cilvēcisku satikšanos un grupas atbalstu. Biodanza ir piemērota ikvienam, kurš vēlas dzīvot un justies labāk un veselīgāk savā dzīvē.
Nāc, dejo kopā ar mums! Biodanza var dejot jebkurš ikvienā vecumā, nav nepieciešama ne dejotprasme, ne kādas citas iemaņas.

VIETA: Rīga, Brīvības gatve 214b, 504., “Labo sajūtu laboratorija”
CENA: 15 EUR

Obligāta pieteikšanās:
zvanot/ sūtot sms uz tālr. 20130000 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv
Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ