Atvērtā Biodanza skolas nedēļas nogale "Kontakts un glāsti" ar Diānu Stūrmani

Atvērto Baltijas Biodanza skolas mācību nedēļas nogali "Kontakts un glāsti" vadīs Latvijas didaktiskā biodanza skolotāja Diāna Stūrmane.

Skolai joprojām var pievienoties jauni studenti, kā arī viesi, kas vēlas padziļināt biodanza pieredzi.

Pieskāriens ir bioloģiska nepieciešamība, viena no cilvēka svarīgākajām pamatvajadzībām. Tas rada drošību (drošu piesaisti dzīvei), noņem baiļu sajūtu, dod atļauju uzticēties sev un apkārtējai videi un cilvēkiem. Pieskāriens ir veselības avots un vienlaikus tā ir svarīgākā terapeitiskā darbība.

Biodanza „pieskāriena funkcija” tiek uzlūkota par terapeitisku tādā mērā, kādā ķermeņa kontakts, bet īpaši glāsti aktīvizē, transformē un stiprina mūsu identitāti. Mūsu identitāte projicējas uz ādas, kas ir mūsu robežu uztvere. Mūsu āda ir slieksnis uz brīnišķu un aizkustinošu mistēriju. Ādas funkcija nav tikai atdalīt, bet arī lai vienotu.

Pieskāriens ļauj savienoties ar dzīvības enerģiju. Glāsti ir jūtīguma izpausme, izmantojot ķermeņa kontaktu, un to būtībā raksturo harmoniska pulsācija starp vēlmi to saņemt un vēlmi to piedāvāt. Tai ir gan organiska, gan eksistenciāla dimensija. 

“Katra ķermeņa daļa un katrs ķermenis, kas nesaņem glāstus, sāk mirt. Atrast ceļus un iespējas, lai visi cilvēki - no bērna līdz pat sirmgalvim - saņemtu maigumu, tā ir vienīgā revolūcija, kam būtu jēga.”/Biodanza metodes autors - Rolando Toro Araneda/

Biodanza skolas nedēļas nogale būs piepildīta ar intensīvu dejas un kustību pieredzi. Process, kurā caur deju atklāsim, cik svarīgs cilvēka eksistencei ir pieskāriens un fizisks kontakts. Caur deju atklāsim, kā jūtīgs pieskāriens un cilvēcisks kontakts ir saistīts ar veseluma sajūtu un dzīves prieku.Mācības notiks latviešu valodā ar tulkojumu angļu valodā.

NORISES LAIKS: 21.-22.janvārī, 2023
NORISES VIETA: Bachata Riga telpās, Miera iela 36, Rīga
LAIKS: 21.01 10:00-20:00 un 22.01 10:00-17:00

MAKSA:
- Par telpām 6-8eur (maksa dalās uz dalībnieku skaitu)
UN
- Biodanza skolas studentiem 150eur
- citiem interesentiem 110eur (ja tomēr izlemj pievienoties apmācībai, tad jāsamaksā starpība)

OBLIGĀTI JĀPIESAKĀS: info@biodanza.lv vai tel.20130000 (Linda)

Diāna Stūrmane - Biodanza didaktiskā skolotāja (2019.gadā iegūts IBF diplomu “Certificato di Facilitatore Didatta” ar tiesībām apmācīt jaunos biodanza skolotājus Rolando Toro IBF biodanza skolās). IBF sertifikāts biodanza specializācijā “Biodanza&Masāža”, IBF sertifikāts biodanza specializācijā “Garīgā veselība un sociālā iekļaušana” un IBF sertifikāts biodanza specializācijā “Biodanza un māls”. Kopš 2012.gada vada regulārās Biodanza grupas nodarbības un padziļinātās Biodanza darbnīcas.

Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ