Atvērtā Biodanza skolas nedēļas nogale "Biogrāfiskie aspekti un biodanza" ar M.Stueck (Vācija)

Baltijas Biodanza skolas mācību nedēļas nogali "Biogrāfiskie aspekti un biodanza" 10.-11.decembrī vadīs skolas direktors prof.dr.habil. Marcus Stueck (Vācija).

Mūsu biogrāfijā lomu spēlē nevis pagātnē esošie nopelni un atmiņas, bet gan maskas, kuras es valkāju šodien un kuras tika radītas vakar. Tā saka divi psihoterapeiti no Itālijas – Hilārija Kavanese un Roberto Gislons.

Šajā īpašajā skolas nedēļas nogalē mums vajadzētu apzināties šīs maskas, pārdomājot tās. Tas ļauj mums iet mīlestības un patiesības ceļu, labāk iepazīt vienam otru un nobriest un pārveidoties. Tas ir leduslāča veids, kā godīgi atspīdēt no ķermeņa uz galvu. tauriņi.

Mazās grupās mēs mācāmies runāt par savu iekšējo būtību bez kauna un vainas apziņas - mīlestība un patiesība. Pārveidošanās un nobriešana ir pilnīga, pateicoties godīgai autentiskai pašizpausmei saistībā ar citiem un dabu. Šis ir pingvīna ceļš no galvas atpakaļ ķermenī. Un tas ir mūsu Biodanza skolas ceļš, kurā savienojas polārlāči un pingvīni.

Nedēļas nogalē piedzīvojam gan atspulgu, gan vivenciju. Laipni aicināti arī viesi. Lūdzu, līdzi paņemt ko ēdamu pusdienām, jo mēs ēdam kopā, dalāmies.
Baltijas Biodanza skola joprojām ir atvērta jauniem dalībniekiem.

Mācības notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

NORISES LAIKS: 10.-11.decembrī, 2022
NORISES VIETA: Bachata Riga telpās, Miera iela 36, Rīga
LAIKS: 10.12 10:00-20:00 un 11.12 10:00-17:00

MAKSA:
- Par telpām 6-8eur (maksa dalās uz dalībnieku skaitu)
UN
- Biodanza skolas studentiem 150eur
- citiem interesentiem 110eur (ja tomēr izlemj pievienoties apmācībai, tad jāsamaksā starpība)
OBLIGĀTI JĀPIESAKĀS: info@biodanza.lv vai tel.20130000 (Linda)

Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

 

Atpakaļ