Atvērtā Biodanza skola "Radošums - spēks, kas savienojas ar dzīvi" ar Marcus Stueck (Vācija)

Baltijas Biodanza skolas mācību nedēļas nogali 13.-14.maijā vadīs skolas direktors prof.dr.habil. Marcus Stueck (Vācija) par tēmu "Radošums - spēks, kas savienojas ar dzīvi".
Šajā seminārā mēs apgūsim Biodanza radošuma līnijas pamatus teorijā un vivencijās. Eksistenciālās izteiksmes dejās grupā tiks veidota saikne ar dzīvības avotu, lai dzīvības enerģija varētu brīvi plūst. Tas ir mīlestības un veselības pamats. Nāc un dejo ar mums!

Aicinām ikvienu pieredzēt padziļinātu biodanza pieredzi, dejojot kopā ar topošajiem un esošajiem skolotājiem. Nāc un dejo ar mums!

Baltijas Biodanza skola joprojām ir atvērta jauniem dalībniekiem.
Mācības notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

NORISES LAIKS: 13.-14.maijā, 2023
NORISES VIETA: Bachata Riga telpās, Miera iela 36, Rīga
LAIKS: 13.05 10:00-20:00
14.05 10:00-17:00

MAKSA:
- Par telpām 6-8eur (maksa dalās uz dalībnieku skaitu)
UN
- Biodanza skolas studentiem 150eur
- citiem interesentiem 110eur (ja tomēr izlemj pievienoties apmācībai, tad jāsamaksā starpība)

OBLIGĀTI JĀPIESAKĀS: info@biodanza.lv vai tel.20130000 (Linda)

MARCUS STUECK dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs.
Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.
Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.
2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.
Šobrīd Marcus Stueck ir Baltijas Biodanza skolas Rīgā direktors, pasniedzējs.
Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ