Atvērtā biodanza nodarbība "Vitālā zemapziņa biodanzā" ar Marcus Stueck (Vācija) un Anete Raikova

Esat mīļi gaidīti Biodanza atvērtajā nodarbībā "Vitālā zemapziņa biodanzā”, ko vadīs Baltijas biodanza skolas direktors prof.dr.habil. Marcus Stueck (Vācija) kopā ar biodanza didaktisko skolotāju prof.Anete Raikova (Latvija).

Šajā piektdienas vivencijā mēs sekosim līdzi mūsu šūnu dabiskajai kustībai un harmonijai kā dzīvības tīklam, mūsu šūnu gudrībai. Šī vivencija ir ievads biodanzas biocentriskajos principos. Piektdienas vakara nodarbība ir laba sagatavošanās nedēļas nogalei Baltijas biodanza skolā, kurā ciemiņi ir laipni aicināti.

Biodanza var dejot jebkurš, nav svarīgs ne vecums, ne izglītība, ne prasmes utt.

Nodarbība notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

KAD: 3.marta plkst.19:15
VIETA: Rīga, A.Čaka iela 67/69
CENA: 15 EUR

Kad pieteiksieties, nosūtīsim durvju kodu!
Obligāta pieteikšanās:
zvanot/sūtot sms uz tālr. 20130000 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv

MARCUS STUECK dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs.

Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.

Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.

2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.

Šobrīd Marcus Stueck ir Baltijas Biodanza skolas Rīgā direktors, pasniedzējs.

ANETE RAIKOVA - Didaktiskā biodanza skolotāja, prof. maģistra grāds psiholoģijā, psihoterapijas virziena terapeite. Kopš 2012.gada vadu regulārās iknedēļas biodanza nodarbības un padziļinātās tematiskās biodanza meistarklases. 2019.gadā iegūts IBF diplomu “Certificato di Facilitatore Didatta” ar tiesībām apmācīt jaunos biodanza skolotājus Rolando Toro IBF biodanza skolās.
Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ