Atvērtā biodanza nodarbība "Vitālā afektivitāte dzīves plūsmā" ar O.Imbernon un M.Stueck

Esat mīļi gaidīti Biodanza atvērtajā nodarbībā "Vitālā afektivitāte dzīves plūsmā” piektdien, 16.septembrī, plkst.19:15 Rīgā, ko kopā vadīs Oskar Imbernon (Grankanārija) un Marcus Stueck (Vācija).
Šo piektdienas nodarbību vada divi pieredzējuši Biodanza skolotāji Oskar Imbernon un Marcus Stueck. Vitālās un radošās dejās mēs piedzīvosim uguns integrāciju afektivitātes plūsmā. Nāciet un izbaudiet kopā ar 2 skolotājiem. Tā ir unikāla iespēja un pieredze!
Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu “sirds” telpu, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.


KAD: 16.septembriī plkst.19:15
VIETA: Rīga, Valentīna iela 16, 3. stāvs, ATMA centra telpās.
CENA: 15 EUR
Kad pieteiksieties, nosūtīsim durvju kodu!
Obligāta pieteikšanās:
zvanot/sūtot sms uz tālr. 20130000 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv


MARCUS STUECK dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs.
Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.
Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.
2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.
Šobrīd Marcus Stueck ir Baltijas Biodanza skolas Rīgā direktors, pasniedzējs.
Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ