Atvērtā biodanza nodarbība "Transa plūsma un laime" ar M.Stueck (Vācija)

Esat mīļi gaidīti Biodanza atvērtajā nodarbībā "Transa plūsma un laime”, ko vadīs Baltijas biodanza skolas direktors prof.dr.habil. Marcus Stueck (Vācija) piektdien, 14.oktobrī, plkst.19:15 Rīga, Valentīna iela 16, 3. stāvs, ATMA centra telpas.

Biodanza metode ieved mūs plūsmā. Šī plūsma ir savienojums ar dzīvi un mīlestību caur kustību. Caur viegliem vingrinājumiem pieredzējušais skolotājs M.Stueck ievedīs jūs skaistā pieredzē. Esiet mīļi aicināti dejot un piedzīvot kopā ar mums!

Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu “sirds” telpu, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.
Nodarbība notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

KAD: 14.oktobrī plkst.19:15
VIETA: Rīga, Valentīna iela 16, 3. stāvs, ATMA centra telpās.
CENA: 15 EUR

Kad pieteiksieties, nosūtīsim durvju kodu!
Obligāta pieteikšanās:
zvanot/sūtot sms uz tālr. 20130000 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv

MARCUS STUECK dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs.
Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.
Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.
2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.
Šobrīd Marcus Stueck ir Baltijas Biodanza skolas Rīgā direktors, pasniedzējs.
Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ