Atvērtā biodanza nodarbība-supervīzija "Pieskāriena dziedinošais spēks " ar Ivetu Grosšteinu

Esat mīļi gaidīti Baltijas biodanza skolas rīkotajā pasākumā:
* Iesākumā plkst.18:00 būs topošās biodanza skolotājas Ivetas Grosšteinas gala darba prezentācija par tēmu "Pieskāriena dziedinošais spēks".
* Tad plkst.18:45 būs topošās biodanza skolotājas Sandras Filipsones gala darba prezentācija par tēmu "Identitātes veidošanās biodanza ietekmē".
* Savukārt plkst.19:30 notiks atvērtā biodanza nodarbība-supervīzija “Pieskāriena dziedinošais spēks”, ko vadīs Iveta Grosšteina, biodanza skolotāja zem supervīzijas.
Pieskāriens nomierina, dziedina, sniedz drošības sajūtu, atbalsta, iedrošina, uzmundrina, lauj sajust piederību, dod spēku, stiprina un samīļo.

Pieskāriens gluži tāpat kā gaiss, ko elpojam, ūdens un ēdiens ko baudām, ir viena no mūsu pamatvajadzībām un neaizstājama nepieciešamība. Pieskāriens ir pirmā maņa, ko sajūtam, vēl pirms dzimšanas, šūpojoties augļūdeņos. Caur mātes plaukstas pieskārienu mums veidojas pirmās attiecības ar pasauli un priekšstats par to. Pieskāriena sajūta mūs nomierina, rada drošības un piederības sajūtu arī visu mūsu turpmāko dzīvi. Ja mums pietrūkst drošā pieskāriena, tas ietekmē mūsu bioķīmiskos procesus, un mēs kļūstam emocionāli nestabilāki, nedrošāki un trauksmaināki - tas ietekmē mūsu pašapziņu un attiecības ar apkārtējiem.

Nāc, dejo kopā ar mums! Biodanza var dejot jebkurš ikvienā vecumā, nav nepieciešama ne dejotprasme, ne kādas citas iemaņas.

 

Nodarbība/prezentācija notiks latviešu valodā ar tulkojumu uz angļu valodu.

 

KAD: 8.decembrī
plkst.18:00 - prezentācija
plkst.18:45 - prezentācija
plkst.19:30 - biodanza nodarbība
VIETA: Aspazijas bulvāris 34, Rīga, 3.stāvs, 308.telpa, Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskolas telpās.
CENA: 15 EUR


Obligāta pieteikšanās:
zvanot/sūtot sms uz tālr. 20130000 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv
Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ