Atvērtā biodanza nodarbība "Sajūta būt..." ar Marcus Stueck (Vācija)

Esat mīļi gaidīti Biodanza atvērtajā nodarbībā "Sajūta būt...”, ko vadīs Baltijas biodanza skolas direktors prof.dr.habil. Marcus Stueck (Vācija).

Šajā piektdienas vakara biodanza nodarbībā ir iespēja dejā piedzīvot sajūtu Būt, vismaz tuvoties tai..
Rolando Toro (biodanza metodes pamatlicējs) ir radījis, lai izprastu dzīves dziļāko jēgu. Piektdienas vakara nodarbība ir laba sagatavošanās nedēļas nogalei Baltijas biodanza skolā, kurā ciemiņi ir laipni aicināti.

Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu “sirds” telpu, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.

Šīs dejas var dejot jebkurš, nav svarīgs ne vecums, ne izglītība jeb prasmes utt.
Nodarbība notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

KAD: 17.februārī plkst.19:15
VIETA: Rīga, Eksporta iela 6
CENA: 15 EUR

Kad pieteiksieties, nosūtīsim durvju kodu!
Obligāta pieteikšanās:
zvanot/sūtot sms uz tālr. 20130000 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv

MARCUS STUECK dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs.

Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.

Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.

2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.

Šobrīd Marcus Stueck ir Baltijas Biodanza skolas Rīgā direktors, pasniedzējs.

Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ