Atvērtā biodanza nodarbība "Saikne ar dzīvi" ar Marcus Stueck

Esat mīļi gaidīti Biodanza atvērtajā nodarbībā "Saikne ar dzīvi. Biocentrisko principu nozīme un deja" kopā ar Marcus Stueck (Vācija) piektdien, 22.novembrī, plkst.20:15 Baltās pirts telpās, Ozola zālē, Tallinas ielā 71, Rīgā.

 

Pirms nodarbības notiek konference “Biocentriskā izglītība – jauna paradigma izglītībā – ievads Empātijas skolas konceptā un biodanza metodē”
http://ejuz.lv/68f1

 

Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu “sirds” telpu, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.

Biocentriskā izglītība fokusējas uz iekšējiem pamatiem kā būt savienotiem ar dzīvi un kā dzīvot veselīgās attiecībās ar citiem un ar dabu. Mācīšanās prioritātei vajadzētu būt afektivitātes attīstībai, uztveres paplašināšanai un ētisko zināšanu attīstībai. Afektivitāte ir mācīšanās pamats, pirmām kārtām kā radošā veidā izteikt savu identitāti, iemācīties rūpēties par savām vajadzībām un vēlmēm, iemācīties komunicēt tiešā un integrējošā veidā, būt iecietīgam pret citiem. Pieredze ir mācīšanās līdzeklis.


MARCUS STUECK dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs.
Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.

Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.

Izveidojis un vada biodejas skolas Leipcigā (www.biodanzaschule-leipzig.de) un Rīgā kopā ar Alehandru Villegas (Argentīna, Spānija). 2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības Latvijā topošajiem deju skolotājiem un psiholoģijas studentiem Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA.


Nodarbība tiks tulkota latviešu valodā.

Norises laiks: 22.novembrī plkst.20:15
Norises vieta: Baltā pirts, Ozola zāle, Tallinas iela 71, Rīga
Norises cena: 15 EUR (tiem, kas piedalīsies sestdienas seminārā, dalība ir bez maksas).

 

SESTDIEN, 23.novembrī, jauniem dalībniekiem piedāvājam padziļināt pieredzi piedaloties teorētiskajā un praktiskajā Biodanza skolas seminārā “Biocentriskā izglītība” (11:00 – 18:00), “AERIAL YOGA” telpās, Kalnciema ielā 40, Rīgā. 

Tikai par 55 EUR un iespēju piedalīties svētdienas, 24.novembra, seminārā (10:00 – 17:00) par brīvu.

Tā arī ir lieliska iespēja "nogaršot" kā notiek mācības Baltijas Biodanza skolā. http://ejuz.lv/68f2

 

Pieteikšanās: zvanot/sūtot sms uz tālr. 22 383 133 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv

Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ