Atvērtā biodanza nodarbība "Prieks dzīvot" ar Diānu Stūrmani

Esat mīļi gaidīti Biodanza atvērtajā nodarbībā ar Diānu Stūrmani "Prieks dzīvot” piektdien, 11.novembrī, plkst.19:15 Rīga, A.Čaka ielā 67/69, Antar skolas telpās.

Cilvēka dabīgais stāvoklis ir būt priecīgam, baudīt dzīvi. Mēs dzīvojam, lai sasniegtu pilnību, lai būtu laimīgi un baudītu. Tad kāpēc mēs tik ļoti pretojamies patīkamām sajūtām?

Biodanza ir aicinājums pārvērtēt savu spēju baudīt dzīvi un ienest tos kā svētbrīžus savā ikdienas dzīvē. Sajutīsim sevi, lai atklātu baudas un veselības ceļus. Atvērsim sajūtas un ieklausīsimies savā ķermeņa valodā, lai savienotos ar prieku dzīvot.

Nāciet un pievienojieties mums šajā īpašajā Biodanza nodarbībā piektdienas vakarā.
Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu “sirds” telpu, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.

Kad pieteiksieties, nosūtīsim durvju kodu!

KAD: 11.novembris plkst.19:15
VIETA: Rīga, A.Čaka iela 67/69, 2.stāvs, Antar skolas telpas.
CENA: 15 EUR

Obligāta pieteikšanās:
zvanot/sūtot sms uz tālr. 20130000 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv

DIĀNA STŪRMANE - Didaktiskā Biodanza skolotāja. Kopš 2012.gada vada regulārās iknedēļas Biodanza nodarbības un padziļinātās tematiskās Biodanza meistarklases Latvijā un Eiropā. 2019.gadā iegūts IBF diploms “Certificato di Facilitatore Didatta” ar tiesībām apmācīt jaunos biodanza skolotājus Rolando Toro IBF biodanzas skolās. Regulāri paplašina savu pieredzi padziļinātās Biodanza meistarklasēs un apgūstot Biodanza metodes paplašinājumus ārzemē

Atpakaļ