Atvērtā biodanza nodarbība “Mīlestība ir mums apkārt” ar Marcus Stueck (Vācija)

Esat mīļi gaidīti atvērtajā biodanza nodarbībā “Mīlestība ir mums apkārt”, ko vadīs Baltijas biodanza skolas direktors prof.dr.habil. Marcus Stueck (Vācija). Pasākumu ievadīs Maijas Pontāgas, biodanza skolotājas supervīzijā, studiju gala darba prezentācija. Pēc tam būs iespēja izbaudīt Marcus Stueck vadīto biodanza nodarbību jeb vivenciju, tā būs ieskaņa XIII biodanza vasaras nometnei.

Biodanza nometne ar nosaukumu “Afektivitāte ir biokosmiskā inteliģence” norisināsies sestdien un svētdien (29.-30. jūlijā) “Lizaros”, Jelgavas novadā, to piedzīvosim kopā ar biodanza skolotāju Racheli Turtz no Izraēlas. Jau piektdienas pasākumā būs iespēja satikt Racheli Turtz!

Nāc, dejo kopā ar mums! Biodanza var dejot jebkurš ikvienā vecumā, nav nepieciešama ne dejotprasme, ne kādas citas iemaņas.

Biodanza ir aicinājums savienoties ar savu un citu “sirds” telpu, maigi savienojot savu prātu un sirdi saskaņotā harmoniskā ritmā.

Nodarbība notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

KAD: 28.jūlijā plkst.18:30
VIETA: Rīga, Ģertrūdes iela 27, 5.stāvs, studija "Visums"
CENA: 15 EUR (Nometnes dalībniekiem BEZMAKSAS)

P.s. Ir iespēja vēl pieteikties uz nometni: https://www.facebook.com/events/631484728823610

Obligāta pieteikšanās:
zvanot/sūtot sms uz tālr. 20130000 (Linda) vai uz epastu: info@biodanza.lv

MARCUS STUECK dzimis Vācijā, Leipcigā. Zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistratūras nodaļā, arī jogas pasniedzējs, psihoterapeits un pasaulē pazīstams biodanza skolotājs.
Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodanza metodi. 2006. gadā Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodanza nodarbību ietekmē.
Ilgus gadus M.Stueck strādājis kopā ar biodanza metodes autoru prof.Rolando Toro Araneda, veicot nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina iepazīstināt cilvēkus ar biodanza metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs.
2008. un 2009. gadā M.Stueck pirmo reizi vadīja biodanza nodarbības. Šobrīd Marcus Stueck ir Baltijas Biodanza skolas Rīgā direktors, pasniedzējs.

Vairāk par Biodanzu Latvijā lasiet www.biodanzalatvia.lv

Atpakaļ